Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Rastgele Okuma (QD32):
52 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
58 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Dahua DHI-SSD-C800AS512G SSD (512 GB) Fiyatları

Dahua C800A 512 GB 2.5" Sata3 SSD 550/470 (SSD-C800AS512G)

Satıcı: bibulabilsek

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 3699.00
Dahua C800A SSD-C800AS512G 512GB (550/490MB/s) 2.5" SATA SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.780,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

2 3780.77
Dahua Ssd-C800As512G C800A 2.5" 512Gb (550/490Mb/S) Sata (3D Tlc) Ssd Disk

Satıcı: Arslan Bilgisayar

3.757,45 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 3767.45
Dahua SSD-C800AS512G 2.5" 512 GB 550/490 SATA 3 SSD

Satıcı: lowellteknoloji

3.826,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 3826.28
DAHUA SSD-C800AS512G C800A 2.5" 512GB (550/490MB/s) SATA (3D TLC) SSD Disk

Satıcı: Ptd Bilişim

3.881,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 3881.45
DAHUA C800AS512G, 512GB, 550/490, 2,5" SATA3, SSD

Satıcı: LowellTeknoloji

3.909,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 3909.46
Dahua SSD-C800AS512G 2.5" 512 GB 550/490 SATA 3 SSD

Satıcı: onlinealisverisyap

3.935,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 3935.36
DAHUA C800A 512 GB 2.5" SATA3 SSD 550/490 (SSD-C800AS512G)

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.985,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 3985.73
Dahua C800A 512GB 550-490 SATA3 SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji | 154 yorum

4.089,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 4089.00
DAHUA C800A SSD-C800AS512G 512GB (550/490MB/s) 2.5" SATA SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.089,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 4089.00
DAHUA SSD-C800AS512G C800A 2.5" 512GB (550/470MB/s) SATA (3D TLC) SSD Disk

Satıcı: Hızlı Stok

4.852,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 4852.09
DAHUA C800A SSD-C800AS512G 512GB (550/490MB/s) 2.5" SATA SSD

Satıcı: Arey Teknoloji

6.272,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 6272.72

Dahua DHI-SSD-C800AS512G SSD (512 GB) Fiyat Geçmişi

Dahua DHI-SSD-C800AS512G SSD (512 GB) Temel Özellikleri

52 K IOPS
58 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
256 TBW

Dahua DHI-SSD-C800AS512G SSD (512 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 512 GB
• Sıralı Yazma 490 MB/s
• Sıralı Okuma 550 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 58 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 52 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 256 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 100.4 mm
• Genişlik 70.1 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Ağırlık 40 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Dahua DHI-SSD-C800AS512G SSD (512 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.