Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Rastgele Okuma (QD32):
65 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
82,50 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Goodram CX400 SSD Fiyatları

Goodram CX400 SSDPR-CX400-256-G2 256 GB 520/500 Mb/s 2.5" Sata 3 Ssd Disk

Satıcı: tektic

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 2299.00
Goodram CX400 SSDPR-CX400-256-G2 256 GB 520/500 Mb/s 2.5" Sata 3 Ssd Disk

Satıcı: bizdebul

2.332,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2332.20
GOODRAM CX400 256GB 550/480MB/s SATA3 SSD SSDPR-CX400-256-G2

Satıcı: BizdeBul

2.447,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 2447.04
Goodram SSD Goodram 256GB CX400 G.2 2,5 Sata Iıı

Satıcı: BizdeBul | 27 yorum

2.589,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 2589.00
Goodram SSD Goodram 256GB CX400 G.2 2,5 Sata Iıı

Satıcı: HAYATBİLGİSAYAR | 27 yorum

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 2599.00
Goodram Cx400 256gb 520/500mb/s 2.5" Sata 3 Ssd Disk

Satıcı: BizdeBul

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 2599.00
GOODRAM CX400 256GB 550/480MB/s SATA3 SSD SSDPR-CX400-256-G2

Satıcı: onlinealisverisyap

2.695,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

7 2695.58
Goodram 256 GB CX400 2.5" SATA 3.0 SSD

Satıcı: onlinealisverisyap

2.778,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 2778.33
GOODRAM 256GB CX400 SATA 3.0 SSD (550MB Okuma / 480MB Yazma)

4 yorum

2.987,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 2987.00
GOODRAM CX400 256GB 550/480MB/s SATA3 SSD SSDPR-CX400-256-G2

Satıcı: onlinealisverisyap

3.046,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

10 3046.67
Goodram Cx400 256gb 520/500mb/s 2.5" Sata 3 Ssd Disk

Satıcı: guvenliticaret

3.340,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 3340.23

Goodram CX400 SSD Fiyat Geçmişi

Goodram CX400 SSD Ürün Ailesi

Goodram CX400 SSD Temel Özellikleri

65 K IOPS
82,50 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
238 TBW

Goodram CX400 SSD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 256 GB
• Sıralı Yazma 490 MB/s
• Sıralı Okuma 550 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 82,50 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 65 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 238 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 70 mm
• Genişlik 100 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Goodram CX400 SSD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.