Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Rastgele Okuma (QD32):
77,50 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
85 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Goodram CX400 SSD Fiyatları

GoodRam CX400 gen.2 2.5 512 GB Serial ATA III 3D TLC NAND

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 3309
Goodram CX400 SSDPR-CX400-512-G2 512 GB 520/500 Mb/s 2.5" Sata 3 Ssd Disk

Satıcı: bizdebul

3.486,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3486.80
Goodram CX400 SSDPR-CX400-512-G2 512 GB 520/500 Mb/s 2.5" Sata 3 Ssd Disk

Satıcı: DEY-ELEKTRONİK

3.536,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 3536.48
Goodram SSD Goodram 512GB CX400 G.2 2,5 Sata Iıı

Satıcı: DEY ELEKTRONİK | 16 yorum

3.758,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 3758.00
Goodram SSD Goodram 512GB CX400 G.2 2,5 Sata Iıı

Satıcı: BizdeBul | 16 yorum

3.782,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 3782.44
Goodram Cx400 512gb 520/500mb/s 2.5" Sata 3 Ssd Disk

Satıcı: Prote

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 4199.00
GoodRam CX400 512GB 520/500MB/s 2.5" SATA 3 SSD Disk

Satıcı: Prote

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 4199.00
GoodRam CX400 512GB 520/500MB/s 2.5" SATA 3 SSD Disk

Satıcı: ParosTeknoloji

5.140,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 5140.21
Goodram Cx400 512gb 520/500mb/s 2.5" Sata 3 Ssd Disk

Satıcı: ParosTeknoloji

5.306,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 5306.10
GOODRAM 512GB CX400 SATA 2.5 inc  SSD (550MB Okuma / 490MB Yazma)

Satıcı: ParosTeknoloji

5.698,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

10 5698.07
GOODRAM 512GB CX400 SATA 3.0 SSD (550MB Okuma / 490MB Yazma)

5 yorum

7.081,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

11 7081.00

Goodram CX400 SSD Fiyat Geçmişi

Goodram CX400 SSD Ürün Ailesi

Goodram CX400 SSD Temel Özellikleri

77,50 K IOPS
85 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
577 TBW

Goodram CX400 SSD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 512 GB
• Sıralı Yazma 490 MB/s
• Sıralı Okuma 550 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 85 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 77,50 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 577 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 70 mm
• Genişlik 100 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Goodram CX400 SSD İle En Çok Karşılaştırılan Sabit Diskler

Goodram CX400 SSD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.