Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: rzbilgisayar | 42 yorum
691,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
1 691.20 Hikvision 256Gb 2.5" Sata 550/450Mb/S Desıre (Hs-Ssd-Desıre(S)/256G)Satıcı: Dualpazar
713,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
2 713.56 Hikvision HS-SSD-DESIRE(S)/256G 256 GB 2.5" SATA 3 SSDSatıcı: TEKNOCİTY1
749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 749.00 Hikvision Desire(S) 256GB SATA3 2.5" SSD, (HS-SSD-DESIRE(S)/256G)Satıcı: ElitStore
787,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 787.30 Hikvision 256GB 2.5" SATA 550/450MB/s DESIRE (HS-SSD-DESIRE(S)/256G)Satıcı: OFMAT TEKNOLOJİ
796,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
5 796.37 Hikvision HS-SSD-DESIRE(S)/256G 256 GB 2.5" SATA 3 SSDSatıcı: dualpazar
799,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
6 799.93 Hikvision Desire Hs-Ssd-Desire(S)/256G 256 GB 2.5" Sata 550-450MB/s SSDSatıcı: Dualpazar
806,45 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 816.45 Hikvision 256GB 2.5" SATA 550/450MB/s DESIRE (HS-SSD-DESIRE(S)/256G)Satıcı: Nesiltech Teknoloji
837,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
8 837.99 Hikvision SSD Desire(S) 256GSatıcı: elitstore
846,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
9 846.56 Hikvision Hs-Ssd-Desire(S)/256G 550 Mb/S - 450 Mb/S Sata 3.0 2.5 256 Gb SsdSatıcı: Nesiltech Teknoloji
846,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
10 856.82 HIKVISION 256GB HS-SSD-DESIRE 500- 400MB/s SSD SATA-3 DiskSatıcı: onlinealisverisyap
885,98 TL + Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
11 895.98 Hikvision 256GB 2.5" Sata 550/450MB/S Desıre (HS-SSD-DESIRE(S)/256G)Satıcı: YEG KAMERA SİSTEMLERİ
1.150,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
12 1150.00