Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
1.066,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
1 1066.46 Hikvision SSD Desire 2.5 İnç 512 GB Sata 3.0 500 MB/s 550 MB/s SSDSatıcı: OFMAT TEKNOLOJİ
1.144,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 1144.60 Hikvision Desire S HS-SSD-DESIRE-S/512 512GB (560/505MB/s) 2.5" SATA SSDSatıcı: Lowell Teknoloji
1.180,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 1180.17 Hikvision Hs-Ssd-Desıre(S)/512G 2.5" 512 Gb Sata 3 Ssd 1.229,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
4 1229.77 Hikvision Hs-ssd-desıre(S)/512g 2.5" 512 Gb Sata 3 SsdSatıcı: Ofmat Teknoloji
1.241,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
5 1241.00 Hikvision SSD Desire (S) 512 GB 560/505MBS Sata 3 2.5'' SSDSatıcı: BAYRABİLGİSAYAR | 41 yorum
1.248,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
6 1248.00 Hikvision HD-SSD-Desire(S) 2.5" 512 GB SATA 3 SSDSatıcı: lowellteknoloji
1.269,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
7 1269.00 HIKVISION 512GB HS-SSD-DESIRE(S)/512G 560- 505MB/s SSD SATA-3 DiskSatıcı: Lowell Teknoloji
1.289,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
8 1299 Hikvision HD-SSD-Desire(S) 2.5" 512 GB SATA 3 SSDSatıcı: maksimumbilgisayar
1.299,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
9 1299.98 Hikvision HD-SSD-Desire(S) 2.5" 512 GB SATA 3 SSDSatıcı: herbirivar
1.313,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
10 1313.75 HIKVISION 512GB HS-SSD-DESIRE(S)/512G 560- 505MB/s SSD SATA-3 DiskSatıcı: ZmTeknoloji
1.295,51 TL + Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
11 1305.51 HIKVISION 512GB HS-SSD-DESIRE(S)/512G 560- 505MB/s SSD SATA-3 DiskSatıcı: onlinealisverisyap
1.302,52 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 1312.52 Hikvision SSD Desire 2.5 İnç 512 GB Sata 3.0 500 MB/s 550 MB/s SSDSatıcı: dualpazar
1.346,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
13 1346.01 Hikvision Hs-Ssd-Desire-S 2.5" 512 GB Sata 3 SSDSatıcı: Dualpazar
1.322,32 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
14 1332.32 HIKVISION 512GB HS-SSD-DESIRE(S)/512G 560- 505MB/s SSD SATA-3 DiskSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
1.460,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
15 1460.00 HIKVISION 512GB HS-SSD-DESIRE(S)/512G 560- 505MB/s SSD SATA-3 DiskSatıcı: onlinealisverisyap
1.625,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
16 1625.04