Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Kingston Kc600 1TB Kapasite mSATA SSD 550 Mb Okuma Hızı 520 Mb Yazma Hızı 4,8 mm Kalınlık
Satıcı: SerinTeknoloji | 11 yorum
11.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 11499.00
Kıngston Kng 1Tb Kc600 Msata Skc600ms/1024G
Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar
15.128,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 15128.80
Kingston KC600 1TB mSata3 SSD Satıcı: Ptd Bilişim
15.425,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 15425.63
Kingston Kc600 Skc600ms/1024g 1tb 550/520mb/s Msata Ssd Disk Satıcı: ADA MÜHENDİSLİK
19.395,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 19395.40
Kingston Kc600 1Tb 550Mb-520Mb Msata Ssd
Satıcı: ylmzhome
26.012,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 26012.50
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ