Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Rastgele Okuma (QD32):
90 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
80 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Kingston KC600 SSD (256 GB) Fiyatları

Kingston KC600 mSATA 256 GB SSD, SKC600MS/256G, 550MB/s - 500MB/s Okuma - Yazma

Satıcı: AKSU BİLİŞİM

4.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

1 4910
Kingston KC600 256GB mSata3 SSD

Satıcı: Ptd Bilişim

5.302,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 5302.62
Kıngston Skc600ms/256G Kc600ms 256Gb 550/500Mb/S Msata

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

5.460,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 5460.30
Kingston 256GB KC600 mSATA SSD 500-599 MB/s Okuma Hızı 450-599 MB/s Yazma Hızı

Satıcı: Hepsiburada | 43 yorum

5.478,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 5478.40
Kingston KC600 SKC600MS/256G 256 GB mSATA SATA 3 SSD

Satıcı: Uzmanlarpc

5.487,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 5487.66
Kingston KC600 SKC600MS/256G 256 GB mSATA SATA 3 SSD

Satıcı: Netsiparis

6.032,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 6032.07
Kingston 256Gb Kc600 Msata Skc600Ms/256G

Satıcı: Arslan Bilgisayar

6.007,72 TL + Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

7 6017.72
Kingston KC600 256GB mSata3 SSD

Satıcı: netsipariş

6.095,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 6095.10
Kingston Kc600 Skc600ms/256G 256Gb (550/500Mb/S) Msata Ssd

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.118,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 6118.50
Kingston KC600 mSata 256 GB mSata 500 MB/s 555 MB/s SSD

Satıcı: netsiparis

6.329,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

10 6329.57
Kingston KC600 mSata 256 GB mSata 500 MB/s 555 MB/s SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.439,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

11 6439.83
256 Gb Kıngston Msata Skc600ms/256g 550/500m

Satıcı: Teknoteg

6.502,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

12 6502.18
Kingston 256 GB MSATA SKC600MS/256G 550/500M

Satıcı: NETSİPARİS

6.589,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 6589.80
Kingston 256 GB MSATA SKC600MS/256G 550/500M

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.619,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 6619.00
Kingston 256 GB Kıngston Msata SKC600MS/256G 550/500M

Satıcı: 2A Market

6.667,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

15 6667.99

Kingston KC600 SSD (256 GB) Fiyat Geçmişi

Kingston KC600 SSD Ürün Ailesi

Kingston KC600 SSD (256 GB) Temel Özellikleri

90 K IOPS
80 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
150 TBW

Kingston KC600 SSD (256 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 256 GB
• Sıralı Yazma 500 MB/s
• Sıralı Okuma 550 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 80 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 90 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 150 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu mSATA
• Yükseklik 30 mm
• Genişlik 50.95 mm
• Derinlik 3.5 mm
• Ağırlık 7 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Kingston KC600 SSD İle En Çok Karşılaştırılan Sabit Diskler

Kingston KC600 SSD (256 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.