Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Rastgele Okuma (QD32):
830 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
450 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Kioxia Exceria Heatsink SSD (2 TB) Fiyatları

Kioxia Exceria Lsc11k2t04g8 Pcı-Express 4.0 2 Tb M.2 Ssd Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

9.764,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 9764.10
Kioxia Exceria LSC11K2T04G8 PCI-Express 4.0 2 TB M.2 SSD Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: EMPEROR

9.777,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 9777.72
KIOXIA LSC11K2T04G8 EXCERIA M.2 2TB (6200/4900MB/s) PCIe + NVMe SSD Disk (GEN4) Soğutuculu

Satıcı: Prime

12.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 12599.00
Kioxia Exceria Heatsink LSC11K2T04G8 2 TB M.2 NVMe SSD

Satıcı: bizdebul

12.684,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 12684.49
Kioxia Exceria Heatsink LSC11K2T04G8 2 TB M.2 NVMe SSD

Satıcı: nastechteknoloji2

12.693,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 12693.59
Kıoxıa Exceria Heatsink 2Tb Nvme M.2 Ssd (6200 Mb Okuma / 4900Mb Yazma)

Satıcı: BizdeBul

12.823,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 12823.90
Kioxia Exceria Heatsink LSC11K2T04G8 2TB Gen4x4 62

Satıcı: BizdeBul

13.247,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 13247.04
Kioxia Pcıe M2 2tb Exceira Heatsink 6200/4900 Mb/sn Nvme Ps5 Uyumlu Soğutuculu SSD (LSC11K2T04G8) - 2 TB

Satıcı: BizdeBul | 227 yorum

13.994,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 13994.00
KIOXIA EXCERIA HEATSINK G4, LSC11K2T04G8, 2TB, 6200/4900, Gen4, NVME PCIe M.2 2280, SSD,(Soğutuculu)

Satıcı: ALSAT CEP İLETİŞİM PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

14.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 14100.00
Kioxia Pcıe M2 2Tb Exceira Heatsink 6200/4900 Mb/Sn Nvme Ps5 Uyumlu Soğutuculu Ssd (Lsc11k2t04g8)

Satıcı: Hira Teknoloji

14.647,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 14647.50
Kioxia 2TB EXCERIA HEATSINK GEN 4X4 NVMe 6200/4900MB/s LSC11K2T04G8

Satıcı: Hira Teknoloji

16.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 16889.00
Kioxia Exceria Heatsink LSC11K2T04G8 2TB Gen4x4 62

Satıcı: Hira Teknoloji

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 17999.00

Kioxia Exceria Heatsink SSD (2 TB) Fiyat Geçmişi

Kioxia Exceria Heatsink SSD Ürün Ailesi

Kioxia Exceria Heatsink SSD (2 TB) Temel Özellikleri

m.2
830 K IOPS
450 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
1.200 TBW

Kioxia Exceria Heatsink SSD (2 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 2 TB
• Sıralı Yazma 4900 MB/s
• Sıralı Okuma 6200 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 450 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 830 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 1.200 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Var
• Soğutucu Tipi Pasif Soğutmalı
• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 24.7 mm
• Genişlik 80.7 mm
• Derinlik 11.2 mm
• Ağırlık 45 g
• Renk Seçenekleri Siyah
• Aydınlatma Yok

Kioxia Exceria Heatsink SSD (2 TB) Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

evangelion Profil Resmi

15 yorum

evangelion [Bu yorum üye tarafından kaldırılmıştır]
4 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @evangelion Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.