Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Rastgele Okuma (QD32):
810 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
450 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Kioxia Exceria Heatsink SSD (4 TB) Fiyatları

Kioxia Pcıe M2 4tb Exceira Heatsink 6200/4800 Mb/sn Nvme Ps5 Uyumlu Soğutuculu SSD (LSC11K4T09G8) - 4 TB

Satıcı: Hepsiburada | 227 yorum

28.015,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 28015.06
Kioxia Pcıe M2 4Tb Exceira Heatsink 6200/4800 Mb/Sn Nvme Ps5 Uyumlu Soğutuculu Ssd (Lsc11k4t09g8)

Satıcı: Ronin_Bilgisayar

27.853,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 27853.50
Kioxia Exceria LSC11K4T09G8 4 TB M.2 2280 Nero Ssd

Satıcı: Ronin_Bilgisayar

28.888,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 28888.00
Kioxia PCIe M2 4TB Exceria Heatsink 6200/4800

Satıcı: Ronin_bilgisayar

29.328,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 29328.00
Kioxia Exceria Heatsink LSC11K4T09G8 4TB Gen4x4 6200/4800MB/sn NVMe PCIe M.2 SSD 34.419,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 34419.00
Kioxia Exceria LSC11K4T09G8 4 TB M.2 2280 Nero Ssd

Satıcı: teknostok

36.256,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 36256.79
KIOXIA EXCERIA HEATSINK 4TB 6200/4800MB/s GEN4 NVME SSD LSC11K4T09G8

Satıcı: onlinealisverisyap

39.380,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

7 39380.00
Kıoxıa Excerıa Heatsınk 4Tb 6200/4800Mb/S Gen4 Nvme Ssd Lsc11k4t09g8

Satıcı: onlinealisverisyap

39.569,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 39569.40
Kioxia PCIe M2 4TB Exceria Heatsink 6200/4800

Satıcı: onlinealisverisyap

40.517,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 40517.83
KIOXIA EXCERIA HEATSINK 4TB 6200/4800MB/s GEN4 NVME SSD LSC11K4T09G8

Satıcı: Hızlı Stok

52.751,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 52751.10

Kioxia Exceria Heatsink SSD (4 TB) Fiyat Geçmişi

Kioxia Exceria Heatsink SSD Ürün Ailesi

Kioxia Exceria Heatsink SSD (4 TB) Temel Özellikleri

m.2
810 K IOPS
450 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
2.400 TBW

Kioxia Exceria Heatsink SSD (4 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 4 TB
• Sıralı Yazma 4800 MB/s
• Sıralı Okuma 6200 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 450 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 810 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 2.400 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Var
• Soğutucu Tipi Pasif Soğutmalı
• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 24.7 mm
• Genişlik 80.7 mm
• Derinlik 11.2 mm
• Ağırlık 46 g
• Renk Seçenekleri Siyah
• Aydınlatma Yok

Kioxia Exceria Heatsink SSD (4 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.