Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Smallman
2.450,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
1 2450.90 Kioxia 500GB Exceria Plus G2 Nvme 3400MB-3200MB-S M2 Pcıe Nvme 3D Nand SSD (LRD20Z500GG8) Harddisk 2.474,26 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 2484.26 Kioxia Exceria Plus G2 LRD20Z500GG8 500 GB 3400/3200 MB/S NVMe M.2 SSDSatıcı: verofis | 6 yorum
2.547,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
3 2547.97 Kioxia 500Gb Exceria Plus G2 Nvme 3400Mb-3200Mb-S M2 Pcie Nvme 3D Nand Ssd (Lrd20z500gg8) HarddiskSatıcı: BİLİŞİMSE
2.553,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
4 2553.10 Kioxia Exceria Plus G2 LRD20Z500GG8 500 GB 3400/3200 MB/S NVMe M.2 SSDSatıcı: zekicocuk
2.565,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
5 2565.30 Kioxia 500GB Exceria Plus G2 Nvme 3400MB-3200MB-S M2 Pcıe Nvme 3D Nand SSD (LRD20Z500GG8) HarddiskSatıcı: SMALLMAN
2.615,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 2625.7 Kioxia 500GB Exceria Plus G2 Nvme 3400MB-3200MB-S M2 Pcıe Nvme 3D Nand SSD (LRD20Z500GG8) HarddiskSatıcı: Smallman
2.638,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
7 2638.10 Kioxia Exceria Plus G2 Nvme 500GB 3400MB-3200MB/S M2 Pcıe Nvme 3D Nand SSD (LRD20Z500GG8)Satıcı: verofis | 86 yorum
2.638,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
8 2638.20 Kioxia Exceria Plus G2 LRD20Z500GG8 500 GB 3400/3200 MB/S NVMe M.2 SSDSatıcı: SoneksBilgisayar
2.798,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
9 2798.90 Kioxia 500GB Exceria Plus G2 Nvme 3400MB-3200MB-S M2 Pcıe Nvme 3D Nand SSD (LRD2Satıcı: Teknomeda Bilişim
2.918,49 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 2928.49 Kioxia 500Gb Exceria Plus G2 Nvme 3400Mb-3200Mb-S M2 Pcıe Nvme 3D Nand Ssd (Lrd20Z500Gg8) HarddiskSatıcı: pazareyle
3.085,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 3095.48 Kioxia 500GB Exceria Plus G2 Nvme 3400MB-3200MB-S M2 Pcıe Nvme 3D Nand SSD (LRD20Z500GG8) HarddiskSatıcı: Nusrat Bilişim
3.989,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
12 3989.48