Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
2 saat önceki fiyat
1 4199.00 Kioxia Exceria Plus G3 LSD10Z002TG8 2 TB Gen4 NVME SSDSatıcı: ebz | 5 yorum
4.312,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 4312.63 KIOXIA PCIe M2 2TB EXCERIA PLUS G3 NVMe 3D 5000MB-3900MB/sn SSD (LSD10Z002TG8)Satıcı: Hepsiburada | 26 yorum
4.489,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
3 4489.00 Kioxia Exceria Plus G3 LSD10Z002TG8 2TB Gen4 5000/3900MB/sn NVMe PCIe M.2 SSDSatıcı: Hema Bilişim
4.536,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 4536.32 KIOXIA 2 TB NVME PLUS G3 GEN4 5000/3900 MB SSD LSD10Z002TG8Satıcı: incehesap
4.590,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 4590.26 Kioxia Exceria Plus G3 Lsd10z002tg8 2tb Gen4x4 5000/3900mb/sn Nvme Pcıe M.2 SsdSatıcı: incehesap
4.755,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
6 4755.68 Kioxia Exceria Plus G3 LSD10Z002TG8 2 TB Gen4 NVME SSDSatıcı: incehesap | 2 yorum
4.807,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
7 4807.65 Kioxia 2Tb Exceria Plus G3 Lsd10z002tg8 Gen4 5000-3900Mb-Sn Nvme Pcıe M.2 SsdSatıcı: Smallman
4.849,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
8 4849.93 Kıoxıa 2 Tb Nvme Plus G3 Gen4 50003900 Mb Ssd Lsd10z002tg8Satıcı: Ligorin
4.866,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
9 4866.76 Kioxia Exceria Plus G3 LSD10Z002TG8 2 TB Gen4 NVME SSDSatıcı: Uzmanlarpc
4.871,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
10 4871.17 2TB KIOXIA EXCERIA PLUS NVMe 3D 5000/3900MB/s LSD10Z002TG8Satıcı: UZMANLARPC
4.872,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 4872.04 Kioxia 2tb Excerıa Plus G3 Lsd10z002tg8 5000- 3900mb/s M2 Pcıe Nvme Gen4 DiskSatıcı: MB TEKNOLOJİ
5.360,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 5360.06