- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Lowell Teknoloji
2.539,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
1 2539.00 KIOXIA Exceria PLUS G3 1TB NVMe Gen4 M.2 SSD R:5000MB/s W:3900 MB/s7 yorum
2.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 2399.00 KIOXIA LSD10Z001TG8 EXCERIA PLUS G3 M.2 1TB (5000/3900MB/s) PCIe + NVMe SSD Disk (22x80MM)Satıcı: Lowell Teknoloji
2.444,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 2444.97 Kioxia Exceria Plus G3 LSD10Z001TG8 1 TB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSDSatıcı: lowellteknoloji | 12 yorum
2.448,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 2448.26 Kioxia Exceria Plus G3 LSD10Z001TG8 1TB Gen4 5000/3900MB/sn NVMe PCIe M.2 SSD 2.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 2449.00 KIOXIA 1 TB NVME PLUS G3 GEN4 5000/3900 MB SSD LSD10Z001TG8Satıcı: ATOMGAMESTORE
2.477,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 2477.48 KIOXIA PCIe M2 1TB EXCERIA PLUS G3 NVMe 3D 5000MB-3900MB/sn SSD (LSD10Z001TG8)Satıcı: Hepsiburada | 90 yorum
2.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
7 2499.00 Kioxia Exceria Plus G3 1TB 5000/3900MB/s Gen4 NVMe M.2Satıcı: Atom Game Store
2.531,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 2531.33 KIOXIA 1 TB NVME PLUS G3 GEN4 5000/3900 MB SSD LSD10Z001TG8Satıcı: incehesap
2.555,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
9 2555.49 Kioxia Lsd10Z001Tg8 Exceria Plus G3 M.2 1Tb (5000/3900Mb/S) Ssd SiyahSatıcı: Lowell Teknoloji
2.619,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
10 2619.00 Kioxia Exceria Plus G3 Lsd10Z001Tg8 1 TB NVMe PCIe M.2 3D 5000 Mb-3900 Mb/sn SSDSatıcı: Game Store
2.635,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 2635.91 Kioxia Ssd 1Tb Excerıa Plus G3 Nvme 5000/3900Satıcı: Lowell Teknoloji
2.639,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 2649 Kioxia 1TB KIOXIA EXCERIA NVMe M.2 3D 5000/3900MB/s LSD10Z001TG8Satıcı: FONETSER
2.646,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 2646.00 Kioxia Exceria Plus G3 1tb 5000/3900mb/s Gen4 Nvme M.2Satıcı: incehesap
2.647,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
14 2647.57 Kioxia Exceria Plus G3 LSD10Z001TG8 1 TB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSDSatıcı: onlinealisverisyap | 10 yorum
2.673,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
15 2673.99 Kioxia Exceria Plus G3 LSD10Z001TG8 1 TB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSDSatıcı: incehesap
2.676,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
16 2676.50 KIOXIA EXCERIA PLUS G3, LSD10Z001TG8, 1TB, 5000/3900, Gen4, NVME PCIe M.2, SSD (TOSHIBA OCZ)Satıcı: Ptd Bilişim
2.747,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 2757.81 Kioxia 1TB Exceria Plus G2 NVMe Okuma 5000MB-Yazma 3900MB M.2 SSD (LSD10Z001TG8) 2.770,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
18 2780 Kioxia Ssd 1Tb Excerıa Plus G3 Nvme 5000/3900Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
2.978,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
19 2978.00 Kioxia Ssd 1Tb Excerıa Plus G3 Nvme 5000/3900Satıcı: onlinealisverisyap
3.390,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
20 3390.34 1Tb Exceria Plus G3 Lsd10Z001Tg8 Pcie M.2 Nvme 3D 5000Mb-3900Mb-Sn Ssd HarddiskSatıcı: pazareyle
3.444,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
21 3454.78 Kioxia Lsd10Z001Tg8 Exceria Plus G3 M.2 1Tb (5000/3900Mb/S) Ssd SiyahSatıcı: Nusrat Bilişim
4.479,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
22 4479.22