Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: onlinealisverisyap | 2 yorum
5.627,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 5627.48 KIOXIA EXCERIA Pro 2 TB SSD NVMe 4.0 M.2 7300/6400 MB/s LSE10Z002TG8Satıcı: Hepsiburada | 29 yorum
5.629,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 5629.00 Kioxia Kıoxıa Lse10z002tg8 Ssd 2tb Excerıa Pro M.2 Nvme 2280 7300/6400 LSE10Z002TG8Satıcı: FİRSAT DİYARİM
5.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
3 5799.00 KIOXIA 2TB EXCERIA PRO LSE10Z002TG8 7300-6400MB/s M2 NVME GEN4 DİSKSatıcı: onlinealisverisyap
5.903,57 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 5913.57 KIOXIA 2TB EXCERIA PRO LSE10Z002TG8 7300- 6400MB/s M2 NVME DiskSatıcı: ZmTeknoloji
6.075,85 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 6085.85 Kioxia Kıoxıa Lse10z002tg8 Ssd 2tb Excerıa Pro M.2 Nvme 2280 7300/6400Satıcı: onlinealisverisyap
6.296,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
6 6296.01 Kioxia Exceria Pro LSE10Z002TG8 2 TB 7300/6400 MB/S M.2 SSDSatıcı: teknolojipazar
6.326,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
7 6326.47 Kioxia Exceria Pro LSE10Z002TG8 2 TB 7300/6400 MB/S M.2 SSDSatıcı: zmteknoloji
6.328,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
8 6328.85 KIOXIA 2TB EXCERIA PRO LSE10Z002TG8 7300-6400MB/s M2 NVME GEN4 DİSKSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
6.432,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 6442 KIOXIA 2TB EXCERIA PRO LSE10Z002TG8 7300-6400MB/s M2 NVME GEN4 DİSKSatıcı: onlinealisverisyap
7.407,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
10 7407.02 Kıoxıa Excerıa Pro 2 Tb Nvme SSD 7300/6400 (LSE10Z002TG8)Satıcı: CBN TİCARET
7.832,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
11 7832.00 2TB KIOXIA EXCERIA PRO PCIe M.2 NVMe 3D 7300/6400 MB/s LSE10Z002TG8Satıcı: UZMANLARPC
14.251,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
12 14251.35 2Tb Kıoxıa Excerıa Pro Pcıe M.2 Nvme 3D 7300/6400 Mb/S Lse10z002tg8 14.624,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
13 14624.68 Kıoxıa Ssd 2Tb Excerıa Pro M.2 Nvme 2280 7300/6400 Lse10z002tg8Satıcı: Mobilsaray
16.027,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
14 16027.53