Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
KLEVV Genuine G560 1TB NVMe PCIe Gen5 x4 Okuma 13000MB - Yazma 9500MB Soğutuculu M.2 SSD (K01TBM2SP0-G56) - 2 Yıl Birebir Değişim Garantili
18.382,64 TL + 149,00 TL Kargo
Siteye Git ❯
2 saat önce
1 18392.64
KLEVV Genuine G560 1TB NVMe PCIe Gen5 x4 Okuma 13000MB - Yazma 9500MB Soğutuculu M.2 SSD (K01TBM2SP0-G56) - 2 Yıl Birebir Değişim Garantili
18.382,64 TL + 149,00 TL Kargo
Siteye Git ❯
3 saat önce
2 18392.64
Klevv Genuine G560 1Tb Nvme Pcıe Gen5 X4 Okuma 13000Mb – Yazma 9500Mb Soğutuculu M.2 Ssd Satıcı: Betaplus
19.472,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 19472.46
Klevv Genuine G560 1TB NVMe PCIe Gen5 x4 Okuma 13000MB Yazma 9500MB E-Sata Bağlantılı SSD
Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ
19.882,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
4 19882.47
KLEVV Genuine G560 1TB NVMe PCIe Gen5 x4 Okuma 13000MB – Yazma 9500MB Soğutuculu M.2 SSD (K01TBM2SP0-G56) Satıcı: Betaplus
20.149,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 20149.44
KLEVV Genuine G560 1TB NVMe PCIe Gen5 x4 Okuma 13000MB-Yazma 9500MB Soğutuculu M.2 SSD (K01TBM2SP0-G56) Satıcı: BETA PLUS
27.819,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 27819.00
Klevv Genuine G560 1Tb Nvme Pcıe Gen5 X4 Okuma 13000Mb – Yazma 9500Mb Soğutuculu M.2 Ssd (K01tbm2sp0-G56)
Satıcı: ylmzhome
38.650,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 38650.00
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ
TASARIM