Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Rastgele Okuma (QD32):
1.400 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
1.400 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Klevv Genuine G560 SSD (2 TB) Fiyatları

KLEVV Genuine G560 2TB NVMe PCIe Gen5 x4 Okuma 14000MB - Yazma 12000MB Soğutuculu M.2 SSD (K02TBM2SP0-G56) - 2 Yıl Birebir Değişim Garantili 19.021,67 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 19031.67
KLEVV Genuine G560 2TB NVMe PCIe Gen5 x4 Okuma 14000MB - Yazma 12000MB Soğutuculu M.2 SSD (K02TBM2SP0-G56) - 2 Yıl Birebir Değişim Garantili 19.021,67 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 19031.67
Klevv Genuine G560 2Tb Nvme Pcıe Gen5 X4 Okuma 14000Mb – Yazma 12000Mb Soğutuculu M.2 Ssd

Satıcı: Betaplus

20.152,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 20152.11
Klevv Genuine G560 2TB M.2 SSD PCIe Gen5x4 Okuma 14000MB Yazma 12000MB Hızında Performans (K02TBM2SP0-G56)

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 1 yorum

20.579,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 20579.97
KLEVV Genuine G560 2TB NVMe PCIe Gen5 x4 Okuma 14000MB – Yazma 12000MB Soğutuculu M.2 SSD

Satıcı: Betaplus

20.679,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 20679.00
KLEVV Genuine G560 2TB NVMe PCIe Gen5 x4 Okuma 14000MB – Yazma 12000MB Soğutuculu M.2 SSD (K02TBM2SP0-G56)

Satıcı: Betaplus

20.850,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 20850.24
KLEVV Genuine G560 2TB NVMe PCIe Gen5 x4 Okuma 14000MB – Yazma 12000MB Soğutuculu M.2 SSD

Satıcı: GamingGenTR

21.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 21899.00
KLEVV Genuine G560 2TB NVMe PCIe Gen5 x4 Okuma 14000MB-Yazma 12000MB Soğutuculu M.2 SSD (K02TBM2SP0-G56)

Satıcı: BETA PLUS

28.792,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 28792.00

Klevv Genuine G560 SSD (2 TB) Fiyat Geçmişi

Klevv Genuine G560 SSD Ürün Ailesi

Klevv Genuine G560 SSD (2 TB) Temel Özellikleri

m.2
1.400 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
1.400 TBW

Klevv Genuine G560 SSD (2 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 2 TB
• Sıralı Yazma 12000 MB/s
• Sıralı Okuma 14000 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 1.400 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 1.400 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 1.400 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

Klevv Genuine G560 SSD (2 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.