Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR
2.594,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
1 2594.00 LEXAR NM620X 1TB HIGH SPEED NVMe M.2 SSD (Okuma Hızı 3500MB / Yazma Hızı 3000MB)1 yorum
2.594,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 2594.00 Lexar NM620X 1TB Gen3x4 3500/3000MB/sn NVMe PCIe M.2 SSD (LNM620X001T-RNNNG) 2.682,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 2682.72 Lexar NM620 1 TB SSD, PCIe 3.0 x4, NVMe 1.4, M.2 2280Satıcı: onlinealisverisyap
3.704,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 3704.35 LEXAR 1TB NM620X LNM620X001T-RNNNG 3500-3000MB/s M2 NVME GEN4 DİSKSatıcı: onlinealisverisyap
3.690,99 TL + Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
5 3700.99 Lexar LNM620X001T-RNNNG 1 TB M.2 SSDSatıcı: ramazanmutlu
3.803,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
6 3803.90 Bıgboy Lexar Ssd Nm620x 1Tb Hıgh Speed Pcıe Gen3x4 Wıth 4 Lanes M.2 Nvme Up To 3500 Mb/S Read And 3000 Mb/S Wrıte Lnm620x001t-Rnnng 3.852,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
7 3852.11 Lexar LNM620X001T-RNNNG 1 TB M.2 SSDSatıcı: onlinealisverisyap
3.876,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 3876.50 Lexar LNM620X001T-RNNNG 1 TB M.2 SSDSatıcı: teknolojipazar
3.966,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 3966.03 Lexar NM620X 1tb M.2 Nvme SSD Okuma 3500MB / Yazma 3000MB-LNM620X001T-RNNNGSatıcı: onlinealisverisyap
3.975,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
10 3975.03