Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
9 dk önceki fiyat
1 3816 Lexar NM620X 2TB HIGH SPEED NVMe M.2 SSD (Okuma Hızı 3500MB / Yazma Hızı 3000MB)Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR
4.833,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
2 4833.00 LEXAR NM620X 2TB HIGH SPEED NVMe M.2 SSD (Okuma Hızı 3500MB / Yazma Hızı 3000MB) 4.833,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 4833.00 Lexar NM620X 2TB Gen3x4 3500/3000MB/sn NVMe PCIe M.2 SSD (LNM620X002T-RNNNG) 4.860,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 4860.00 Lexar NM620 LNM620X002T-RNNNG Pcı-Express 3.0 2 Tb M.2 SSDSatıcı: notebookstore
5.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 5299.00 Lexar Nm620X Lnm620X002T-Rnnng 2TB Gen3x4 3500/3000MB/sn NVMe PCIe M.2 SSDSatıcı: NotebookStore
5.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 5299.00 Lexar NM620X 2TB Gen3x4 3500/3000MB/sn NVMe PCIe M.2 SSD LNM620X002T-RNNNGSatıcı: NotebookStore
5.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
7 5299.00 Lexar NM620X 2TB Gen3x4 3500/3000MB/sn NVMe PCIe M.2 SSD LNM620X002T-RNNNGSatıcı: notebookstore
5.299,00 TL + Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
8 5309 Lexar 2tb NM620X LNM620X002T-RNNNG 3500-3000MB/S M2 Nvme Gen4 DiskSatıcı: Gamemar
5.600,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
9 5600.00 Dahili SSD - Lexar - NM620-2TB - NVMe - (LNM620X002TRNNG)Satıcı: onlinealisverisyap
6.081,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
10 6081.04