Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lexar NM990 1tb Nvme Pcıe Gen5 X4 Okuma 14000MB – Yazma 7500MB M.2 SSD (LNM990X001T-RNNNG)
Satıcı: Shojin | 2 yorum
10.600,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 10600.00
Lexar NM990 1TB Gen5x4 14000/7500/sn NVMe PCIe M.2 SSD (LNM990X001T-RNNNG)
10.659,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
2 10659.00
Lexar NM990 1TB NVMe PCIe Gen5 x4 Okuma 14000MB – Yazma 7500MB M.2 SSD (LNM990X001T-RNNNG) Satıcı: incehesap
11.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
3 11099.00
Lexar 1tb Hıgh Speed Pcle Gen 5x4 M.2 Nvme 14,000/7500mbs Lnm990x001t-rnnng Satıcı: incehesap
11.589,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 11589.00
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ
TASARIM