Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lexar NM990 2TB Gen5x4 14000/10000/sn NVMe PCIe M.2 SSD (LNM990X002T-RNNNG)
17.399,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
53 dk önce
1 17399.00
Lexar NM990 2TB NVMe PCIe Gen5 x4 Okuma 14000MB – Yazma 10000MB M.2 SSD (LNM990X002T-RNNNG) Satıcı: Betaplus
17.896,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 17896.46
Lexar NM990 2TB NVMe PCIe Gen5 x4 Okuma 14000MB – Yazma 10000MB M.2 SSD (LNM990X002T-RNNNG) Satıcı: incehesap
18.119,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 18119.00
Lexar NM990 2TB NVMe PCIe Gen5 x4 Okuma 14000MB – Yazma 10000MB M.2 SSD (LNM990X002T-RNNNG)
Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ
18.273,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 18273.57
Lexar NM990 2TB NVMe PCIe Gen5 x4 Okuma 14000MB – Yazma 10000MB M.2 SSD () Satıcı: incehesap
18.909,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 18909.00
Lexar NM990 2TB NVMe PCIe Gen5 x4 Okuma 14000MB-Yazma 10000MB M.2 SSD (LNM990X002T-RNNNG) Satıcı: BETA PLUS
25.567,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 25577
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ
TASARIM