Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Rastgele Okuma (QD32):
800 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
600 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Lexar NQ790 SSD (1 TB) Fiyatları

Lexar NQ790 1TB NVMe PCIe Gen4 x4 Okuma 7000MB – Yazma 6000MB M.2 SSD (LNQ790X001T-RNNNG)

Satıcı: DEY ELEKTRONİK | 4 yorum

6.979,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 6979.70
Lexar NQ790 1TB Gen4x4 7000/6000MB/sn NVMe PCIe M.2 SSD (LNQ790X001T-RNNNG)

Satıcı: Tekramarket

6.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

2 6849.00
Lexar NQ790 1 TB M.2 SSD

Satıcı: Tekramarket

6.915,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 6915.09
Lexar NQ790 1 TB M.2 SSD

Satıcı: BilgiRize

7.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 7549.00
LEXAR NQ790 1TB NVMe PCIe Gen4 x4 Okuma 7000MB – Yazma 6000MB M.2 SSD (LNQ790X001T-RNNNG)

Satıcı: Tekramarket

7.937,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 7937.06
Lexar NQ790 1TB Gen4x4 7000/6000MB/sn NVMe PCIe M.2 SSD (LNQ790X001T-RNNNG) 9.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 9699.00
Lexar NQ790 1TB NVMe PCIe Gen4 x4 Okuma 7000MB – Yazma 6000MB M.2 SSD (LNQ790X001T-RNNNG)

Satıcı: incehesap

10.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 10099.00
Lexar NQ790 1TB Gen4x4 7000/6000MB/sn NVMe PCIe M.2 SSD (LNQ790X001T-RNNNG)

Satıcı: incehesap

10.539,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 10539.00
Lexar 1Tb Nq790 Gen4 M.2 2280 Ssd 7000Mb Okuma / 6000Mb Yazma

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

11.146,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 11146.10

Lexar NQ790 SSD (1 TB) Fiyat Geçmişi

Lexar NQ790 SSD Ürün Ailesi

Lexar NQ790 1 TB (LNQ790X001T) SSD 1 TB 6.849,00 TL
Lexar NQ790 2 TB (LNQ790X002T) SSD 2 TB 9.926,00 TL

Lexar NQ790 SSD (1 TB) Temel Özellikleri

m.2
800 K IOPS
600 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
600 TBW

Lexar NQ790 SSD (1 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 1 TB
• Sıralı Yazma 6000 MB/s
• Sıralı Okuma 7000 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 600 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 800 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 600 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 2 mm
• Ağırlık 6 g
• Renk Seçenekleri Siyah
• Aydınlatma Yok

Lexar NQ790 SSD (1 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.