Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Rastgele Okuma (QD32):
800 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
600 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Lexar NQ790 SSD (2 TB) Fiyatları

Lexar 2tb NQ790 LNQ790X002T-RNNNG 7000-6000MB/S M2 Nvme Gen4 Disk

Satıcı: DEY ELEKTRONİK | 5 yorum

10.066,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 10066.27
Lexar NQ790 LNQ790X002T-RNNNG 2 TB NVMe PCIe Gen4 x4 7000 MB – 6000 MB M.2 SSD

Satıcı: DEY-ELEKTRONİK

10.162,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 10162.15
Lexar 2Tb Nq790 Gen4 M.2 2280 Ssd 7000Mb Okuma / 6000Mb Yazma

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

10.386,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 10386.20
Lexar NQ790 LNQ790X002T-RNNNG 2 TB NVMe PCIe Gen4 x4 7000 MB – 6000 MB M.2 SSD

Satıcı: BilgiRize

11.375,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 11375.00
Lexar NQ790 2TB Gen4x4 7000/6000MB/sn NVMe PCIe M.2 SSD (LNQ790X002T-RNNNG) 11.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

5 11699.00
Lexar Ssd Nq790 2Tb Pcıe Gen 4X4 M.2 Nvme Up To 7000 Mb/S Read And 6000 Mb/S Wrıte Lnq790X002T-Rnnng

Satıcı: Betaplus

11.750,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 11750.06
LEXAR NQ790 2TB NVMe PCIe Gen4 x4 Okuma 7000MB – Yazma 6000MB M.2 SSD (LNQ790X002T-RNNNG)

Satıcı: Betaplus

12.162,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

7 12162.24
Lexar Ssd Nq790 2Tb Pcıe Gen 4X4 M.2 Nvme Up To 7000 Mb/S Read And 6000 Mb/S Wrıte Lnq790X002T-Rnnng

Satıcı: incehesap

12.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 12189.00
Lexar 2tb NQ790 LNQ790X002T-RNNNG 7000-6000MB/S M2 Nvme Gen4 Disk

Satıcı: incehesap | 5 yorum

12.547,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 12547.88
LEXAR NQ790 2TB NVMe PCIe Gen4 x4 Okuma 7000MB-Yazma 6000MB M.2 SSD (LNQ790X002T-RNNNG)

Satıcı: BETA PLUS

16.785,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 16785.00

Lexar NQ790 SSD (2 TB) Fiyat Geçmişi

Lexar NQ790 SSD Ürün Ailesi

Lexar NQ790 1 TB (LNQ790X001T) SSD 1 TB 6.599,00 TL
Lexar NQ790 2 TB (LNQ790X002T) SSD 2 TB 10.066,27 TL

Lexar NQ790 SSD (2 TB) Temel Özellikleri

m.2
800 K IOPS
600 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
1.200 TBW

Lexar NQ790 SSD (2 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 2 TB
• Sıralı Yazma 6000 MB/s
• Sıralı Okuma 7000 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 600 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 800 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 1.200 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 2 mm
• Ağırlık 6 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Lexar NQ790 SSD (2 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.