Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
2 saat önceki fiyat
1 5999.00 LEXAR NM800P 2TB PRO HIGH SPEED NVMe M.2 SSD (Okuma Hızı 7500MB/Yazma Hızı 6500MB) 6.054,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 6054.87 Lexar NM800P PRO 2TB Gen4x4 7500/6300MB/sn NVMe PCIe M.2 Soğutuculu SSD (LNM800P002T-RN8NG) 6.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 6149.00 Lexar 2TB NM800P Pro Okuma 7500MB-Yazma 6300MB M.2 SSD (LNM800P002T-RN8NG) 6.108,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 6118 LEXAR NM800P 2TB PRO HIGH SPEED NVMe M.2 SSD (Okuma Hızı 7500MB/Yazma Hızı 6300MB) 6.259,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 6259.24 Lexar Nm800p Pro 2Tb Gen4x4 7500/6500Mb/Sn Nvme Pcıe M.2 Ssd Lnm800p002t-Rnnng 6.416,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
6 6416.07 Lexar NM800P PRO 2TB Gen4x4 7500/6300MB/sn NVMe PCIe M.2 Soğutuculu SSD (LNM800P002T-RN8NG)Satıcı: incehesap
6.416,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
7 6416.36 Lexar LNM800P002T-RNNNG NM800P Pro 2TB Gen4x4 7500/6500MB/SN Nvme Pcıe M.2 SSDSatıcı: incehesap
6.556,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
8 6556.28 Lexar NM800P PRO 2TB Gen4x4 7500/6500MB/sn NVMe PCIe M.2 SSD LNM800P002T-RNNNGSatıcı: NotebookStore
6.623,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
9 6623.05 Lexar LNM800P002T-RN8NG NM800P 2 TB PRO 7500 - 6300Mb/S NVMe Gen4x4 M.2 22x80 SSDSatıcı: incehesap
6.720,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
10 6720.22 Lexar Nm800P 6500Mb-Lnm800P002T-Rnnng 2 TB Pro High Speed PCIe Gen 4x4 NVMe SSD 7500MB/YazmaSatıcı: NotebookStore
6.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 6849.00 Lexar NM800P PRO 2TB Gen4x4 7500/6500MB/sn NVMe PCIe M.2 SSDSatıcı: notebookstore
6.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
12 6899.00 Lexar NM800P PRO 2TB Gen4x4 7500/6500MB/sn NVMe PCIe M.2 SSD LNM800P002T-RNNNGSatıcı: notebookstore
6.899,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 6909 Lexar LNM800P002T-RNNNG NM800P Pro 2TB Gen4x4 7500/6500MB/SN Nvme Pcıe M.2 SSDSatıcı: gamemar
7.019,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
14 7019.33 LEXAR 2TB NM800P LNM800P002T-RNNNG 7500-6500MB/s M2 NVME GEN4 DİSK SOĞUTUCULUSatıcı: onlinealisverisyap
7.171,63 TL + Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
15 7181.63 Lexar NM800P 2tb Pro LNM800P002T-RN8NG Pcıe GEN4X4 M.2 Nvme 7500-6300MB/S Soğutuculu SSDSatıcı: Fotofix
7.334,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
16 7334.99 Lexar 2tb NM800P LNM800P002T-RNNNG 7500-6500MB/S M2 Nvme Gen4 Disk SoğutuculuSatıcı: Vizyon Bilgisayar
7.393,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
17 7393.00 Bıgboy Lexar Ssd Nm800p 2Tb Pro M.2 Nvme Up To 7500 Mb/S Read And 6300 Mb/S Wrıte. Heatsınk Lnm800p002t-Rn8ngSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
8.646,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
18 8646.81 Lexar Profesyonel 2 TB NM800 PRO Soğutucu M.2 2280 PCIe Gen4x4 NVMe SSD, Oyuncular ve Yaratıcılar için Okuma Hızları 7500MB/sn'ye Kadar Okuma Hızları (LNM800P002T-RN8NG) Katı Hal SürücüsüSatıcı: onlinealisverisyap
8.801,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
19 8801.82