Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
2 saat önceki fiyat
1 2207.78 Lexar NM800P PRO 512GB Gen4x4 7450/3500MB/sn NVMe PCIe M.2 SSD (LNM800P512G-RNNNG) 2.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 2299.00 Lexar NM800P PRO 512GB Gen4x4 7450/3500MB/sn NVMe PCIe M.2 Soğutuculu SSD (LNM800P512G-RN8NG) 2.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 2399.00 LEXAR NM800P 512GB PRO HIGH SPEED NVMe M.2 SSD (Okuma Hızı 7450MB / Yazma Hızı 3500MB) 2.412,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 2412.48 Lexar NM800P PRO 512GB Gen4x4 7450/3500MB/sn NVMe PCIe M.2 Soğutuculu SSD (LNM800P512G-RN8NG)Satıcı: incehesap
2.503,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 2503.31 Lexar PRO NM800P LNM800P512G-RNNNG 512 GB M2 NVME GEN4 SSDSatıcı: incehesap
2.512,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 2512.57 Lexar NM800P Pro LNM800P512G-RN8NG 512 GB M.2 Soğutuculu SSDSatıcı: incehesap
2.621,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
7 2621.86 Lexar NM800P Pro LNM800P512G-RN8NG 512 GB M.2 Soğutuculu SSDSatıcı: vizyonbilgisayar
2.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
8 2699.00 Lexar NM800P 512GB Pro LNM800P512G-RN8NG GEN4X4 M.2 Nvme 7450-3500MB/S Soğutuculu SSDSatıcı: Vizyon Bilgisayar
2.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
9 2799.00 Lexar Professional NM800 PRO soğutuculu 512 GB SSD, M.2 2280 PCIe Gen4x4 NVMe 1.4 dahili, 7450 MB/sn'ye kadar okuma, 3500 yazma, PS5, oyuncular için Solid State Drive (LNM800P512G-RN8NG), siyahSatıcı: Amazon.com.tr
2.957,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
10 2957.82 Lexar NM800P 512GB PRO LNM800P512G-RNNNG GEN4X4 M.2 NVMe 7450-3500Mb/s Soğutuculu SSDSatıcı: Fotofix
2.959,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 2959.73 Lexar NM800P 512GB PRO LNM800P512G-RN8NG GEN4X4 M.2 NVMe 7450-3500Mb/s Soğutuculu SSDSatıcı: Fotofix
3.011,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 3011.63 Lexar Profesyonel NM800 PRO SSD 512GB PCIe Gen4 NVMe M.2 2280 Dahili Katı Hal Sürücüsü, 7450MB/s'ye Kadar Okuma, PS5, Oyuncular ve Yaratıcılar için (LNM800P512G-RNNNG)Satıcı: onlinealisverisyap
3.071,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
13 3071.98 LEXAR 512GB PRO NM800P LNM800P512G-RNNNG 7450-3500MB/s M2 NVME GEN4 DİSKSatıcı: onlinealisverisyap
3.052,95 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 3062.95 Lexar 512GB Pro NM800P LNM800P512G-RNNNG 7450-3500MB/S M2 Nvme Gen4 DiskSatıcı: Vizyon Bilgisayar
3.145,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
15 3145.00 LEXAR 512GB PRO NM800P LNM800P512G-RNNNG 7450-3500MB/s M2 NVME GEN4 DİSKSatıcı: ZmTeknoloji
3.165,66 TL + Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
16 3175.66 Lexar Soğutucu PCIe Gen4 NVMe M.2 ile 512GB Profesyonel NM800 PRO SSD 2280 Dahili Katı Hal Sürücüsü, 7450/3500 MB/s'ye Kadar Okuma/Yazma, PS5, Oyuncular ve Yaratıcılar için, Siyah (LNM800P512G-RN8NG)Satıcı: onlinealisverisyap
3.409,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
17 3409.02