Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hepsiburada | 40 yorum
1.389,00 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 1399 MLD M500 Ultra MLD22M500P21-500 500 GB NVMe M.2 SSDSatıcı: TiplemeGaming
1.558,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
2 1558.31 MLD M500 Ultra MLD22M500P21-500 500 GB NVMe M.2 SSDSatıcı: DeltaBilgisayar | 2 yorum
1.566,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
3 1566.55 MLD 500GB M500 NVMe Gen4 Okuma 7000MB-Yazma 4700MB M.2 SSD (MLD22M500P21-500) 1.523,00 TL + 50,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 1533 MLD M500 ULTRA 500GB NVMe M.2 SSD PCI-E Gen4 Okuma 7000MB Yazma 4700MBSatıcı: DeltaBilgisayar | 1 yorum
1.679,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
5 1679.00 mld 500GB M500 NVME 2280 Gen4 SSD 7000/4700MB BM-MLD22M500P21-500Satıcı: Fix Technology
2.849,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
6 2849.40