Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:

MLD M500 SSD (1 TB) Fiyatları

MLD M500 MLD22M500P21-1000 PCI-Express 4.0 1 TB M.2 SSD

Satıcı: DFSBilgisayar

6.583,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 6583.56
MLD M500 1 TB NVMe Gen4 M.2 SSD (MLD22M500P21-1000)

Satıcı: DFSBilgisayar

6.621,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 6621.92
MLD M500 1 TB NVMe Gen4 M.2 SSD (MLD22M500P21-1000)

Satıcı: DeltaBilgisayar

6.825,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 6825.00
MLD M500 Ultra 1TB 7000-4700MB NVMe 2280 Gen4X4 SSD

Satıcı: Dfs Bilgisayar | 581 yorum

6.922,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 6922.87
MLD 1TB M500 NVME 2280 Gen4 SSD 7000/4700MB MLD22M500P21-1000

Satıcı: DeltaBilgisayar

6.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 6950.00
MLD 1TB M500 NVME 2280 Gen4 SSD 7000/4700MB MLD22M500P21-1000

Satıcı: idealbilgisayar

7.520,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 7520.00
Mld M500 Ultra NVMe M2 SSD 1TB Kapasite 2000 MB/s Okuma Hızı 1000 MB/s Yazma Hızı M.2 PCIe - 1 TB

Satıcı: Nedratek

8.131,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 8131.00
MLD 1TB M500 ULTRA BM-MLD22M500P21-1000 7000-4700MB/s M2 NVME GEN4 DİSK

Satıcı: onlinealisverisyap

9.066,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

8 9066.08
MLD M500 MLD22M500P21-1000 PCI-Express 4.0 1 TB M.2 SSD

Satıcı: onlinealisverisyap

9.331,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 9331.89
MLD M500 ULTRA 1TB 7000/4700MB/s GEN4 NVMe PCIe M.2 SSD BM-MLD22M500P21-1000

Satıcı: Hızlı Stok

13.513,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

10 13513.43

MLD M500 SSD (1 TB) Fiyat Geçmişi

MLD M500 SSD Ürün Ailesi

MLD M500 500 GB (MLD22M500P21-500) SSD 500 GB 4.399,00 TL
MLD M500 1 TB (MLD22M500P21-1000) SSD 1 TB 6.583,56 TL

MLD M500 SSD (1 TB) Temel Özellikleri

m.2

MLD M500 SSD (1 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

MLD M500 SSD (1 TB) Yorumları (4 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Onur T**** Profil Resmi

2 yorum

Onur T**** 1 yıla yakındır kullanıyorum, tavsiye etmem, performansa katkısı değil zararı var. Üst düzey sistem kurduysanız daha iyi bir ssd alın
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce
Taylan D****** Profil Resmi

1 yorum

Taylan D****** Okuma 7000 mb/s yazıyor ama aldanılmasın. 5000 küsür mb/s yazma hızı veriyor. Resim
Faydalı (2) Faydalı Değil (1) Yanıtla
1 yıl önce
Arman S**** Profil Resmi

5 yorum

Arman S**** @Taylan D****** memnunmusun bi sıkıntı varmı M2 den yana
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Mustafa K*** Profil Resmi

1 yorum

Mustafa K*** @Taylan D****** dostum 7000 mb/s okuma hızına sahip ssd diske 1gb veri okutmuşsun yani 8.4 salise sürmüş test testi 100 gb yap 14 saniye bekle sonucu görürsün. Ayrca bilmediğin konularda yorum yapma
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.