Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Rastgele Okuma (QD32):
500 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
550 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

MSI Spatium M450 V1 SSD (1 TB) Fiyatları

Msı Spatıum M450 Pcıe 4.0 Nvme M.2 1tb V1 Okuma 3400MB / Yazma 2400MB SSD

Satıcı: Hepsiburada | 22 yorum

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 5999.00
Msı Spatıum M450 Pcıe 4.0 Nvme M.2 1tb V1 Okuma 3400MB / Yazma 2400MB SSD

Satıcı: bsteknoloji | 22 yorum

6.369,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 6369.09
Msı Spatium M450 1tb 3400/2400mb/s M.2 2280 Pcıe 4.0 Nvme Ssd

Satıcı: BilgiRize

6.504,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 6504.40
Msı Spatium M450 1tb V1 3400/2400mb/s Pcıe Gen 4.0 Nvme M.2 Ssd Adad6msı0032

Satıcı: PerfektMarket

6.817,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 6817.20
Msı 1Tb Spatıum M450 3400-2400Mb/S M2 Nvme Gen Disk

Satıcı: BizdeBul

6.835,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

5 6835.60
MSI SSD SPATIUM M450 PCIE 4.0 NVME M.2 1TB V1 R:3400 W:2400

Satıcı: BizdeBul

7.103,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 7103.04
MSI SPATIUM M450 V1 1TB NVMe PCIe Gen4 x4 Okuma 3400MB - Yazma 2400MB M.2 SSD 6.999,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 7009
MSI SPATIUM M450 V1 1TB NVMe PCIe Gen4 x4 Okuma 3400MB - Yazma 2400MB M.2 SSD 6.999,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 7009
MSI SPATIUM M450 PCIE 4.0 NVME M.2 1TB V1 Okuma 3400MB / Yazma 2400MB SSD

Satıcı: Perfektmarket

7.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 7399.00
MSI Spatıum M450 Pcıe 4.0 Nvme M.2 1tb V1 Okuma 3400mb / Yazma 2400mb Ssd

Satıcı: Hira Teknoloji

7.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 7889.00
MSI Spatıum M450 Pcıe 4.0 Nvme M.2 1tb V1 Okuma 3400mb / Yazma 2400mb Ssd

Satıcı: Fakotek Teknoloji

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 7999.00
MSI Spatium M450 1 TB PCIe 4.0 NVMe M.2 2280 SSD

Satıcı: Fakotek Teknoloji

8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

12 8499.00
MSI 1TB SPATIUM M450 PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD (3400MB Okuma / 2400MB Yazma) 9.959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

13 9959.00
MSI Spatium M450 1TB V1 3400/2400MB/s PCIe Gen 4.0 NVMe M.2 SSD Disk 9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

14 9999.00
MSI SPATIUM M450 PCIE 4.0 NVME M.2 1TB V1 Okuma 3400MB / Yazma 2400MB SSD

Satıcı: ramazanmutlu

10.563,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

15 10563.26
Msi 1Tb Spatium M450 V1 Nvme Pcıe Gen4 X4 Okuma 3400Mb - Yazma 2400Mb M.2 Ssd Disk

Satıcı: OCCUSİS

10.893,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

16 10893.50
MSI 1TB SPATIUM M450 3400-2400MB/s M2 NVME GEN DİSK

Satıcı: onlinealisverisyap

10.926,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

17 10926.00
MSI 1TB SPATIUM M450 V1 Okuma 3400MB Yazma 2400MB PCIE 4.0 NVME M.2 SSD 11.465,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 11475
MSI SSD SPATIUM M450 PCIE 4.0 NVME M.2 1TB V1 R:3400 W:2400

Satıcı: Magic Teknoloji

11.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

19 11799.00

MSI Spatium M450 V1 SSD (1 TB) Fiyat Geçmişi

MSI Spatium M450 V1 SSD Ürün Ailesi

MSI Spatium M450 V1 SSD (1 TB) Temel Özellikleri

m.2
500 K IOPS
550 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
350 TBW

MSI Spatium M450 V1 SSD (1 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 1 TB
• Sıralı Yazma 2400 MB/s
• Sıralı Okuma 3400 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 550 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 500 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 350 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 2 mm
• Renk Seçenekleri Siyah
• Aydınlatma Yok

MSI Spatium M450 V1 SSD (1 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.