Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Rastgele Okuma (QD32):
370 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
380 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

MSI Spatium M450 V1 SSD (500 GB) Fiyatları

Msı Spatium M450 500gb V1 3600/2000mb/s Pcıe 4.0 Nvme M.2 Ssd

Satıcı: techhouse

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 3999.00
Msı Spatium M450 500gb V1 3600/2000mb/s Pcıe 4.0 Nvme M.2 Ssd

Satıcı: tektic

4.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 4149.00
Msı SSD Spatıum M450 Pcıe 4.0 Nvme M.2 500GB V1 Nvme M.2 500GB R:3000 W:2000

Satıcı: ankabey06 | 9 yorum

4.277,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 4277.00
Msı Spatium M450 500 Gb V1 3600/2000 Mb/S Pcıe 4.0 Nvme M.2 Ssd Adad6msi0027

Satıcı: BizdeBul

4.323,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 4323.10
MSI Spatium M450 500GB V1 3600/2000MB/s PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD Disk

Satıcı: BizdeBul

4.501,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 4501.44
Msı SSD Spatıum M450 Pcıe 4.0 Nvme M.2 500GB V1 Nvme M.2 500GB R:3000 W:2000

Satıcı: Hepsiburada | 9 yorum

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 4599.00
Msı Spatıum M450 V1 500Gb Nvme M.2 Ssd 3600-2300 Mbs Pcıe 4.0 Gen4

Satıcı: 2tbilgisayar

4.769,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 4769.70
MSI Spatium M450 500GB V1 3600/2000MB/s PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD Disk

Satıcı: FayTeknoloji

5.269,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 5269.00
MSI Spatium M450 500GB V1 3600/2000MB/s PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD Disk

Satıcı: Fakotek Teknoloji

5.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 5899.00
MSI Spatium M450 500GB V1 3600/2000MB/s PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD Disk

Satıcı: Fakotek Teknoloji

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 5999.00
MSI Spatium M450 500GB V1 3600/2000MB/s PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD Disk

Satıcı: ramazanmutlu

6.025,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 6025.21
MSI SSD SPATIUM M450 PCIE 40 NVME M2 500GB V1 R:3000 W:2000

Satıcı: onlinealisverisyap

6.172,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 6172.31
MSI SSD SPATIUM M450 PCIE 4.0 NVME M.2 500GB V1 R:3000 W:2000

Satıcı: ZmTeknoloji

6.190,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 6190.94
MSI Spatium M450 500GB V1 3600/2000MB/s PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD Disk

Satıcı: netsipariş

6.235,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

14 6235.70
MSI SPATIUM M450 V1 PCIe 4.0 NVMe M.2 500GB SSD (3000MB Okuma / 2000MB Yazma)

1 yorum

7.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

15 7299.00

MSI Spatium M450 V1 SSD (500 GB) Fiyat Geçmişi

MSI Spatium M450 V1 SSD Ürün Ailesi

MSI Spatium M450 V1 SSD (500 GB) Temel Özellikleri

m.2
370 K IOPS
380 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
150 TBW

MSI Spatium M450 V1 SSD (500 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 500 GB
• Sıralı Yazma 2000 MB/s
• Sıralı Okuma 3000 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 380 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 370 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 150 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 2 mm
• Renk Seçenekleri Siyah
• Aydınlatma Yok

MSI Spatium M450 V1 SSD (500 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.