MSI Spatium M461 SSD (1 TB)

Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Rastgele Okuma (QD32):
630 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
750 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

MSI Spatium M461 SSD (1 TB) Fiyatları

MSI Spatium M461 PCIe 4.0 NVMe M.2 1TB SSD 2000 MB/s Okuma Hızı 1000 MB/s Yazma Hızı

Satıcı: TECHANDMORE

8.007,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 8007.09
MSI Spatium M461 PCIe 4.0 NVMe M.2 1TB SSD 2000 MB/s Okuma Hızı 1000 MB/s Yazma Hızı

Satıcı: Hepsiburada

8.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 8599.00
Msi Spatium M461 PCI-Express 4 1 TB M.2 5000/4200 MB/SN NMVE SSD

Satıcı: INTROS

9.199,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 9199.08
MSI Spatium M461 1TB PCIe NVMe Okuma – 5000 Yazma – 3200 M.2 SSD 9.799,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 9809
MSI Spatium M461 1TB PCIe NVMe Okuma - 5000 Yazma - 3200 M.2 SSD 9.799,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 9809
MSI Spatium M461 1TB 5000/3200MB/s PCIe Gen 4.0 NVMe M.2 SSD Disk 11.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

6 11599.00
MSI SPATIUM M461 PCIE 4.0 NVME M.2 1TB

Satıcı: incehesap

12.079,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 12079.00
Msi Spatium M461 PCI-Express 4 1 TB M.2 5000/4200 MB/SN NMVE SSD

Satıcı: incehesap

12.113,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 12113.10
MSI Spatium M461 Pcı-express 4.0 1 Tb 5000/4200 Mb/sn Nmve M.2 Ssd

Satıcı: incehesap

12.609,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 12609.00
MSI SPATIUM M461 PCIE 4.0 NVME M.2 1TB

Satıcı: Hızlı Stok

13.564,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

10 13564.07
MSI SPATIUM M461 PCIE 4.0 NVME M.2 1TB

Satıcı: DFSBilgisayar

13.780,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 13780.03
MSI SSD SPATIUM M461 NVME M.2 1TB NVMe M.2 1TB R:5000 W:3200

Satıcı: DFSBilgisayar

13.848,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

12 13848.97
Msı Spatıum M461 Pcıe 4.0 Nvme M.2 1Tb

Satıcı: Dfsbilgisayar

13.914,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 13914.90
Msı Spatium M461 1Tb (5000/3200Mb/S) M.2 2280 Pcıe 4.0 Nvme Ssd

Satıcı: Lowell Teknoloji

13.967,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 13967.70
MSI 1TB SPATIUM M461 NVME Okuma 5000MB-Yazma 4200MB M.2 SSD 13.924,00 TL + 89,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 13934
MSI SSD SPATIUM M461 NVME M.2 1TB NVMe M.2 1TB R:5000 W:3200

Satıcı: onlinealisverisyap

14.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

16 14289.00
MSI Spatium M461 1TB PCIe NVMe Okuma-5000 Yazma-3200 M.2 SSD

Satıcı: ZmTeknoloji

14.323,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

17 14323.00
MSI Spatium M461 Pcı-express 4.0 1 Tb 5000/4200 Mb/sn Nmve M.2 Ssd

Satıcı: magicteknoloji

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

18 14999.00
MSI SPATIUM M461 1TB NVME M.2 SSD (Okuma 5000MB / 3200MB) 16.429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

19 16429.00

MSI Spatium M461 SSD (1 TB) Fiyat Geçmişi

MSI Spatium M461 SSD Ürün Ailesi

MSI Spatium M461 SSD (1 TB) Temel Özellikleri

m.2
630 K IOPS
750 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
250 TBW

MSI Spatium M461 SSD (1 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 1 TB
• Sıralı Yazma 3200 MB/s
• Sıralı Okuma 5000 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 750 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 630 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 250 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 2 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

MSI Spatium M461 SSD (1 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.