4.8 (1 oy) / Yorum Yaz

MSI Spatium M461 SSD (2 TB)

Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Rastgele Okuma (QD32):
680 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
880 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

MSI Spatium M461 SSD (2 TB) Fiyatları

Msı SSD Spatıum M461 Nvme M.2 2tb Nvme M.2 2tb R:5000 W:3200

Satıcı: Hepsiburada | 10 yorum

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 10999.00
MSI SPATIUM M461 2 TB NVMe PCIe Gen4 x4 5000 MB – 4200 MB M.2 SSD

Satıcı: bizdebul

13.302,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 13302.28
MSI SSD SPATIUM M461 NVME M.2 2TB NVMe M.2 2TB R:5000 W:4200

Satıcı: BizdeBul

13.880,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 13880.64
MSI SPATIUM M461 2 TB NVMe PCIe Gen4 x4 5000 MB – 4200 MB M.2 SSD

Satıcı: RASYONEL

14.719,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 14719.08
MSI SSD SPATIUM M461 NVME M.2 2TB NVMe M.2 2TB R:5000 W:4200

Satıcı: RASYONEL

14.788,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 14788.00
MSI Spatium M461 2TB 5000/4200MB/s PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD Disk 17.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 17199.00
MSI 2TB SPATIUM M461 Okuma 5000MB Yazma 4200MB PCIe Gen4x4 NVMe SSD 17.577,00 TL + 99,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 17587
MSI SSD SPATIUM M461 NVME M.2 2TB NVMe M.2 2TB R:5000 W:4200

Satıcı: incehesap

17.919,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 17919.00
MSI SPATIUM M461 2TB NVMe PCIe Gen4 x4 Okuma 5000MB – Yazma 4200MB M.2 SSD 17.999,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 18009
MSI SPATIUM M461 2TB NVMe PCIe Gen4 x4 Okuma 5000MB – Yazma 4200MB M.2 SSD 17.999,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 18009
MSI Spatium M461 PCI-Express 4.0 2 TB M.2 SSD

Satıcı: Cosmony Teknoloji

18.478,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 18478.00
MSI Spatium M461 PCI-Express 4.0 2 TB M.2 SSD

Satıcı: incehesap

18.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 18699.00
MSI 2TB SPATIUM M461 5000-3200MB/s M2 NVME GEN4 DİSK

Satıcı: onlinealisverisyap

20.871,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

13 20871.00
MSI SSD SPATIUM M461 NVME M.2 2TB NVMe M.2 2TB R:5000 W:4200

Satıcı: DFSBilgisayar

21.892,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

14 21892.29
MSI SPATIUM M461 2TB NVME M.2 SSD (Okuma 5000MB / 4200MB)

1 yorum

22.019,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

15 22019.00
Msı 2tb Spatıum M461 5000-3200MB/S M2 Nvme Gen4 Disk

Satıcı: Core Bilgisayar

24.798,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

16 24798.26

MSI Spatium M461 SSD (2 TB) Fiyat Geçmişi

MSI Spatium M461 SSD Ürün Ailesi

MSI Spatium M461 SSD (2 TB) Temel Özellikleri

m.2
680 K IOPS
880 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
450 TBW

MSI Spatium M461 SSD (2 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 2 TB
• Sıralı Yazma 4200 MB/s
• Sıralı Okuma 5000 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 880 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 680 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 450 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 2 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

MSI Spatium M461 SSD (2 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.