Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Spatium S270 2.5" 240 GB 500/400 MB/S SATA 3 SSD Satıcı: velorateknoloji
2.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 2499.00
MSI Spatium S270 2.5" 240 GB 500/400 MB/S SATA 3 SSD Satıcı: Muyubi
2.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 2499.00
MSI Ssd Spatıum S270 Sata 2.5 240gb R500 W400. Satıcı: VELORA TEKNOLOJİ BİLİŞİM
2.569,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
3 2569.00
MSI Spatium S270 240GB 500-400MB Sata SSD
Satıcı: Hepsiburada | 49 yorum
2.832,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 2832.61
MSI 240GB SPATIUM S270 SATA 3.0 SSD (500MB Okuma / 400MB Yazma) 8 yorum
3.159,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
5 3159.00
MSI 240GB SPATIUM S270 SATA 2.5" 240GB SSD 500-400MB/s Satıcı: UZMANLARPC
3.441,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
6 3441.61
Msı Ssd Spatıum S270 Sata 2.5 240Gb R500 W400. Satıcı: Tebilon
3.953,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
7 3953.02
MSI Spatium S270 240GB (500/400MB/s) 2.5" SATA3 SSD Satıcı: TEBİLON
4.075,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
8 4075.28
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ