4.9 (1 oy) / Yorum Yaz
Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Rastgele Okuma (QD32):
55 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
80 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

MSI Spatium S270 SSD (960 GB) Fiyatları

MSI SSD SPATIUM S270 SATA 2.5 960GB R:500 W:450

Satıcı: Hepsiburada | 14 yorum

5.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 5599.00
Msı Spatium S270 Sata 3.0 2.5" 960 Gb Ssd

Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ

5.765,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 5765.10
Msı Ssd Spatıum S270 Sata 2.5" 960gb R:500 W:450

Satıcı: velorateknoloji

5.795,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 5795.08
MSI 960GB SPATIUM S270 Okuma 500MB Yazma 450MB SATA 2.5 SSD 6.003,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

4 6013
Msı Ssd Spatıum S270 Sata 2.5" 960gb R:500 W:450

Satıcı: kaen

6.439,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 6439.08
Msı Spatium S270 Sata 3.0 2.5" 960 Gb Ssd 500Mb/S 450Mb/S

Satıcı: VELORA TEKNOLOJİ

6.509,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 6509.10
MSI SSD SPATIUM S270 SATA 2.5" 960GB  R:500 W:450

Satıcı: ramazanmutlu

6.766,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 6766.62
MSI 960GB SPATIUM S270 500-450MB/s SSD SATA-3 DİSK

Satıcı: onlinealisverisyap

6.943,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 6943.52
MSI SSD SPATIUM S270 SATA 2.5" 960GB  R:500 W:450

Satıcı: onlinealisverisyap

7.148,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 7148.34
MSI SPATIUM S270 960GB 500-450 MB/s 2.5″ SATA3 SSD Disk 7.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 7399.00
MSI SSD SPATIUM S270 SATA 2.5" 960GB  R:500 W:450

Satıcı: netsiparis

7.637,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 7637.67
MSI SSD SPATIUM S270 SATA 2.5" 960GB  R:500 W:450

Satıcı: Lowell Teknoloji

7.642,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 7642.63
MSI 960GB SPATIUM S270 SATA 3.0 SSD (500MB Okuma / 450MB Yazma)

2 yorum

9.519,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

13 9519.00
MSI Msı 960GB Spatıum S270 500- 450MB/S SSD Sata-3 Disk

Satıcı: Hızlı Stok

10.136,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

14 10136.56

MSI Spatium S270 SSD (960 GB) Fiyat Geçmişi

MSI Spatium S270 SSD Ürün Ailesi

MSI Spatium S270 SSD (960 GB) Temel Özellikleri

55 K IOPS
80 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
500 TBW

MSI Spatium S270 SSD (960 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 960 GB
• Sıralı Yazma 450 MB/s
• Sıralı Okuma 500 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 80 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 55 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 500 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 100.4 mm
• Genişlik 70.1 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

MSI Spatium S270 SSD İle En Çok Karşılaştırılan Sabit Diskler

MSI Spatium S270 SSD (960 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.