Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:

Pars Power PP-7 Pro SSD (128 GB) Fiyatları

Pars Power 2.5" PP-7 PRO 128 GB 3D Nand 500/450 SATA 3.0 SSD

Satıcı: mircomteknoloji

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 1299.00
Pars Power 2.5" PP-7 PRO 128 GB 3D Nand 500/450 SATA 3.0 SSD

Satıcı: SeymenE-Ticaret

1.334,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 1334.00
Pars Power 3D Nand (500/450) SATA 3.0 SSD 2.5" PP-7 PRO 128GB PARS Ssd Harddisk

Satıcı: Madyes Bilişim

1.459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 1459.00
128GB 3D Nand (500/450) Sata 3.0 SSD Pars Power 2.5" Pp-7 Pro 128 GB PARS128S

Satıcı: tekcanbilgisayar

1.464,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 1464.00
ParsPower 128GB 3D Nand (500/450) SATA 3.0 SSD PARS POWER 2.5" PP-7 PRO 128 GB PARS128S

Satıcı: TEKCAN BİLGİSAYAR

1.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1500.00
ParsPower 128GB 3D Nand (500/450) SATA 3.0 SSD PARS POWER 2.5" PP-7 PRO 128 GB PARS128S

Satıcı: kuralay

1.654,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 1654.00
Pars Power Pp-7 Pro 2.5 128GB Sata Iıı 500MB-450MB/S SSD

Satıcı: kuralay

1.672,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 1672.30
PARS POWER PP-7 PRO 2.5 128GB SATA III 500MB-450MB/S SSD

Satıcı: MAESKO

2.135,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 2135.26
Pars Power Pp-7 Pro 2.5 128Gb Sata Iıı 500Mb-450Mb/S Ssd

Satıcı: kaialife

3.484,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3484.00

Pars Power PP-7 Pro SSD (128 GB) Fiyat Geçmişi

Pars Power PP-7 Pro SSD Ürün Ailesi

Pars Power PP-7 Pro 128 GB SSD 128 GB 1.299,00 TL
Pars Power PP-7 Pro SSD 256 GB 2.301,06 TL

Pars Power PP-7 Pro SSD (128 GB) Temel Özellikleri

Pars Power PP-7 Pro SSD (128 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 100.4 mm
• Genişlik 70.1 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Renk Seçenekleri Siyah
• Aydınlatma Yok

Pars Power PP-7 Pro SSD (128 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.