Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
256GB 3D Nand (500/450) Sata 3.0 SSD Pars Power 2.5" Pp-7 Pro 256 GB PARS256S
Satıcı: TEKNOTİM BİLGİSAYAR
2.301,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
1 2301.06
ParsPower PARS POWER 2.5" PP-7 PRO 256 GB 3D Nand (500/480) SATA 3.0 SSD Satıcı: Madyes Bilişim
2.559,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 2559.00
ParsPower PARS POWER 2.5" PP-7 PRO 256 GB 3D Nand (500/480) SATA 3.0 SSD Satıcı: kuralay
2.701,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 2701.00
Pars Power Pp-7 Pro 2.5 256GB Sata Iıı 500MB-450MB/S SSD
Satıcı: kuralay
2.731,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
4 2731.63
PARS POWER PP-7 PRO 2.5 256GB SATA III 500MB-450MB/S SSD Satıcı: MAESKO
3.361,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
5 3361.04
Pars Power Pp-7 Pro 2.5 256Gb Sata Iıı 500Mb-450Mb/S Ssd
Satıcı: kaialife
5.805,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 5805.90
128 GB
1.299,00 TL
256 GB
2.301,06 TL
TEMEL ÖZELLİKLER