Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Rastgele Okuma (QD32):
40 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
50 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Patriot P220 SSD (256 GB) Fiyatları

Patriot P220 256GB 550-490MB Sata3 SSD

Satıcı: DK-TEKNOLOJI | 29 yorum

2.345,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 2345.08
Patriot P220 256 Gb 550/490Mb/S 2.5" Sata3 Ssd Disk P220s256g25

Satıcı: UYGUNURUNAL

2.232,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 2232.00
Patriot P220 256GB 550/490MB/s 2.5″ SATA3 SSD Disk (P220S256G25) 2.259,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2259.00
Patriot P220 256 GB 550/490MB/S 2.5" Sata3 SSD Disk P220S256G25

Satıcı: tekdenbilgisayar

2.345,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 2345.08
Patriot P220 256 GB 550/490MB/S 2.5" Sata3 SSD Disk P220S256G25

Satıcı: agrdepo

2.346,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 2346.00
Patriot Memory P220 Dahili Solid State Drive 256GB SSD SATA 3 2,5 inç

Satıcı: incehesap

2.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

6 2359
Patriot P220 256GB 550/490MB/s 2.5" SATA3 SSD Disk (P220S256G25)

Satıcı: incehesap

2.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 2349.00
Patriot P220 P220S256G25 256GB (550/490MB/s) 2.5" SATA3 SSD

Satıcı: incehesap

2.459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 2459.00
Patrıot Patriot P220 256Gb 2.5" 550-490Mb/S Sata Iıı Ssd P220s256g25

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

2.509,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 2509.70
PATRIOT P220 256GB 550/490MB/s 2.5 SATA3 SSD P220S256G25

Satıcı: onlinealisverisyap

2.541,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 2541.27
Patriot P220 256GB 550/490MB/S 2.5'' Sata3 SSD Disk (P220S256G25)

Satıcı: UYGUNURUNAL

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

11 2599.00
Patriot P220 256GB 550/490MB/s 2.5" SATA3 SSD Disk (P220S256G25)

Satıcı: onlinealisverisyap

2.616,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 2616.90
Patriot P220 P220S256G25 256GB (550/490MB/s) 2.5" SATA3 SSD

Satıcı: guvenliticaret

3.134,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 3134.04
PATRIOT P220 256GB 550/490MB/s 2.5" SATA3 SSD P220S256G25

Satıcı: Hızlı Stok

3.752,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

14 3752.94

Patriot P220 SSD (256 GB) Fiyat Geçmişi

Patriot P220 SSD (256 GB) Temel Özellikleri

40 K IOPS
50 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
120 TBW

Patriot P220 SSD (256 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 256 GB
• Sıralı Yazma 490 MB/s
• Sıralı Okuma 550 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 50 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 40 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 120 TBW

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 100.4 mm
• Genişlik 70.1 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Ağırlık 46 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Patriot P220 SSD İle En Çok Karşılaştırılan Sabit Diskler

Patriot P220 SSD (256 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.