Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Rastgele Okuma (QD32):
40 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
50 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Patriot P220 SSD (512 GB) Fiyatları

Patriot P220 512GB 550-500MB Sata3 SSD

Satıcı: Daynex | 31 yorum

3.839,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 3839.00
Patriot P220 2.5" 512 GB 550/500MB/S Sata3 SSD Disk P220S512G25

Satıcı: METİNKÖSEBİLİŞİM

3.679,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 3679.08
Patrıot Patriot P220 512Gb 550/500Mb/S 2.5" Sata3 Ssd Disk P220s512g25

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

4.143,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 4143.20
PATRIOT 512GB P220 P220S512G25 550-500MB/s SATA-3 SSD DİSK

Satıcı: onlinealisverisyap

4.174,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 4174.90
Patriot P220 2.5" 512 GB 550/500MB/S Sata3 SSD Disk P220S512G25

Satıcı: teknostok

4.188,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 4188.11
PATRIOT 512GB P220 P220S512G25 550-500MB/s SATA-3 SSD DİSK

Satıcı: ZmTeknoloji

4.193,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 4193.52
Patrıot 512Gb P220 P220s512g25 550-500Mb/S Sata-3 Ssd Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

4.214,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 4214.20
Patriot P220 512GB 550/500MB/s 2.5" SATA3 SSD Disk (P220S512G25)

Satıcı: onlinealisverisyap

4.300,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 4300.14
Patrıot 512GB P220 P220S512G25 550-500MB/S Sata-3 SSD Disk

Satıcı: Core Bilgisayar

5.384,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 5384.05
PATRIOT P220 512GB 550/500MB/s 2.5" SATA3 SSD P220S512G25

Satıcı: Hızlı Stok

5.979,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 5979.02

Patriot P220 SSD (512 GB) Fiyat Geçmişi

Patriot P220 SSD (512 GB) Temel Özellikleri

40 K IOPS
50 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
240 TBW

Patriot P220 SSD (512 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 512 GB
• Sıralı Yazma 500 MB/s
• Sıralı Okuma 550 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 50 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 40 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 240 TBW

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 100.4 mm
• Genişlik 70.1 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Ağırlık 46 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Patriot P220 SSD (512 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.