Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Patrıot 2tb P320 P320P2TBM28 3000-2200MB/S M2 Nvme Gen4 Disk
Satıcı: teknoraks
11.569,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 11569.00
PATRIOT 2TB P320 P320P2TBM28 3000-2200MB/s M2 NVME GEN4 DİSK Satıcı: onlinealisverisyap
13.271,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
2 13271.00
Patriot P320 2TB 3000/2200MB/s NVMe M.2 SSD Disk (P320P2TBM28) Satıcı: onlinealisverisyap
13.657,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
3 13657.89
Patriot P320 2TB 3000/2200MB/s NVMe M.2 SSD Disk (P320P2TBM28) Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
14.608,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
4 14608.81
Patriot Patrıot P320 2tb 3000/2200MB/S M2 Pcıe Gen3 Nvme SSD P320P2TBM28
Satıcı: Hızlı Stok
17.101,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 17101.81
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ