Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
240 TBW

Patriot P320 SSD (512 GB) Fiyatları

Patriot 512GB P320 3000-2200MB-s NVMe M.2 SSD (P320P512GM28) Ssd Disk

Satıcı: Hepsiburada | 2 yorum

4.345,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 4345.66
PATRIOT 512GB P320 P320P512GM28 3000-2200MB/s M2 NVME GEN3 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

5.003,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

2 5003.57
Patrıot 512Gb P320 P320p512gm28 3000- 2200Mb/S M2 Nvme Gen3 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

5.045,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

3 5045.70
Patrıot 512Gb P320 P320p512gm28 3000- 2200Mb/S M2 Nvme Gen3 Disk

Satıcı: kasvabilişim

5.078,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

4 5078.10
Patriot P320 512GB dahili SSD - NVMe PCIe Gen 3x4 - M.2 2280 - Katı Hal Sürücüsü - P320P512GM28

Satıcı: onlinealisverisyap

5.259,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

5 5269.46
Patriot Patrıot P320 512GB 3000/2200MB/S M2 Pcıe Gen3 Nvme SSD 4711378427615

Satıcı: Smallman

6.355,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 6355.41
Patriot 512Gb P320 3000-2200Mb-S Nvme M.2 Ssd (P320P512Gm28) Ssd Disk

Satıcı: pazareyle

6.392,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 6392.57
Patriot 512Gb P320 3000-2200Mb-S Nvme M.2 Ssd (P320P512Gm28) Ssd Disk

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

6.571,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 6571.37
PATRIOT 512GB P320 P320P512GM28 3000- 2200MB/s M2 NVME GEN3 Disk

Satıcı: Hızlı Stok

6.779,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 6779.03
Patriot 512Gb P320 3000-2200Mb-S Nvme M.2 Ssd (P320P512Gm28) Ssd Disk

Satıcı: Pazareyle

6.821,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 6821.07

Patriot P320 SSD (512 GB) Fiyat Geçmişi

Patriot P320 SSD Ürün Ailesi

Patriot P320 SSD (512 GB) Temel Özellikleri

m.2
240 TBW

Patriot P320 SSD (512 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 4 mm
• Ağırlık 11 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Patriot P320 SSD (512 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.