Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
7.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
1 7199.00 Samsung 980 Pro MZ-V8P2T0CW 2 TB NVMe M.2 SSDSatıcı: TNG | 66 yorum
6.997,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
2 6997.44 Samsung 980 Pro 2Tb 7000/5000 Mb/S Sogutuculu Pcıe Gen 4.0 Nvme M.2 Ssd (Mz-V8p2t0cw)Satıcı: Teknobiyotik
7.215,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 7215.87 Samsung 2tb 980 Pro Soğutuculu Pcıe 4.0 X4 Nvme™ 1.3c M.2 (2280) Siyah SSD (Samsung Türkiye Garantili)Satıcı: TNG
7.239,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
4 7239.00 SAMSUNG 980 PRO SSD Heatsink 2TB PCIe Gen 4 NVMe M.2 Dahili Katı Hal Sabit Disk, Isı Kontrolü, Maksimum Hız, PS5 Uyumlu, MZ-V8P2T0CWSatıcı: Teknobiyotik
7.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 7399.00 Samsung 2TB 980 Pro Soğutuculu PCIe 4.0 x4 NVMe™ 1.3c 7.000MB-5.100MB/sn M.2 (2280) SSD MZ-V8P2T0CW SSDSatıcı: TNG | 235 yorum
7.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
6 7499.00 Samsung 980 Pro MZ-V8P2T0CW 2 TB NVMe M.2 SSDSatıcı: Teknobiyotik
7.959,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
7 7959.00 Samsung 980 Pro 2Tb 22X80mm Pcıe Gen 4.0 X4 Nvme M.2 Sogutuculu SsdSatıcı: PTD Bilişim
8.110,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 8110.18 Samsung 2tb 980 Pro Nvme Gen4 Soğutuculu 7000MB/5100MB/S SSDSatıcı: Rma Elektronik
8.400,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
9 8400.00 Samsung 980 Pro MZ-V8P2T0CW 2 TB NVMe M.2 SSDSatıcı: pozitifteknikdestek
8.488,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
10 8488.48 Samsung 2TB 980 Pro Soğutuculu PCIe 4.0 x4 NVMe™ 1.3c 7.000MB-5.100MB-sn M.2 MZ-V8P2T0CW SSDSatıcı: Ptd Bilişim
8.888,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
11 8898.93 Samsung 980 PRO 2TB 22x80mm PCIe Gen 4.0 x4 NVMe M.2 Soğutuculu SSDSatıcı: PTD BİLİŞİM
9.694,29 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 9704.29