- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: YETMİŞMİLYON | 11 yorum
8.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
1 8399.00 Samsung 990 Pro MZ-V9P2T0CW 2 TB M.2 Hard DiskSatıcı: TNG
8.450,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 8450.06 Samsung V9P2T0CW M.2 2 TB SSDSatıcı: KYNCONLINE
8.485,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
3 8485.56 Samsung 990 Pro MZ-V9P2T0CW 2 TB M.2 Hard DiskSatıcı: DünyaGrupLtd
8.582,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 8582.64 Samsung 990 PRO Heatsink M.2 NVMe SSD (MZ-V9P2T0CW), 2 TB, PCIe 4.0, 7.450 MB/s okuma, 6.900 MB/s yazma, soğutuculu SSD ve RGB ışıklı konsol, oyun ve video düzenleme içinSatıcı: Teknobiyotik
8.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 8749.00 Samsung MZ-V9P2T0CW 2 TB 990 PRO HEATSINK 7450/6900 MB/SSatıcı: QUEENCK | 23 yorum
8.787,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 8787.00 Samsung 990 PRO w/Heatsink MZ-V9P2T0CW 2TB 7450/6900MB/s PCIe NVMe M.2 SSD Disk 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 8999.00 Samsung 2tb Samsung 990 Pro Soğutuculu M.2 Nvme 7450/6900MB/S MZ-V9P2T0CWSatıcı: OFISGRUP
9.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
8 9000.00 Samsung 990 Pro W/heatsink Mz-v9p2t0cw 2tb 7450/6900mb/s Pcıe Nvme M.2 Ssd DiskSatıcı: MAYTECH
9.250,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 9250.00 Samsung 2TB 990 PRO w/Heatsink Okuma 7450MB-Yazma 6900MB M.2 SSD (MZ-V9P2T0CW) 9.305,00 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
10 9315 SAMSUNG 2TB 990 PRO MZ-V9P2T0CW 7450-6900MB/s M2 NVME GEN4 DİSKSatıcı: onlinealisverisyap
9.527,40 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 9537.4 Samsung 990 Pro W/heatsink Mz-v9p2t0cw 2tb 7450/6900mb/s Pcıe Nvme M.2 Ssd DiskSatıcı: magicteknoloji
9.599,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
12 9599.99 Samsung 990 Pro 2Tb Ssd M.2 Nvme Mz-V9p2t0cw SogutuculuSatıcı: Garaj Onlıne
9.718,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
13 9718.06 Samsung 2TB 990 PRO w/Heatsink M.2 (Okuma Hızı 7450MB / Yazma Hızı 6900MB) SSD6 yorum
9.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
14 9749.00 Samsung 990 Pro 2Tb 22X80mm Pcıe Gen 4.0 X4 Nvme M.2 Sogutuculu SsdSatıcı: PTD Bilişim
9.756,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
15 9756.77 Samsung 990 PRO 2TB 22x80mm PCIe Gen 4.0 x4 NVMe M.2 Soğutuculu SSDSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
10.208,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 10218 SAMSUNG MZ-V9P2T0CW, 990 PRO, 2TB, 7450/6900, Gen4, NVMe PCIe M.2, SSD (Soğutuculu)Satıcı: Ptd Bilişim
10.333,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 10343.85 Samsung 990 PRO 2TB 22x80mm PCIe Gen 4.0 x4 NVMe M.2 Soğutuculu SSDSatıcı: SMALLMAN
10.529,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
18 10529.01 Samsung 990 PRO 2TB 22x80mm PCIe Gen 4.0 x4 NVMe M.2 Soğutuculu SSDSatıcı: Ptd Bilişim
10.693,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
19 10693.79 Samsung 2Tb 990 Pro Pcie 4.0 X4 Mz-V9P2T0Cw M.2 İnternal Ssd With Heatsink Ssd HarddiskSatıcı: pazareyle
11.915,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
20 11925.94 Samsung 990 PRO 2TB 22x80mm PCIe Gen 4.0 x4 NVMe M.2 Soğutuculu SSDSatıcı: onlinealisverisyap
11.960,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
21 11960.98 2TB SAMSUNG 990 PRO SOĞUTUCULU M.2 NVMe 7450/6900MB/s MZ-V9P2T0CWSatıcı: HIZLI STOK
12.614,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
22 12624