Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Rastgele Okuma (QD32):
1.400 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
1.550 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Samsung 990 Pro Soğutuculu SSD (4 TB) Fiyatları

Samsung 990 PRO MZ-V9P4T0CW Soğutuculu PCI-Express 4.0 4 TB M.2 SSD-Outlet Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: EMPEROR

26.634,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

1 26634.00
Samsung 990 PRO NVMe M.2 SSD, 4 TB, PCIe 4.0, 7.450 MB/s okuma, 6.900 MB/s yazma, dahili SSD, oyun ve video düzenleme için, MZ-V9P4T0CW

Satıcı: Prote Bilisim

36.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 37009
Samsung 990 Pro Heatsink 4TB 7450-6900MB SSD

Satıcı: TOPRAKNET | 68 yorum

40.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 40999.00
Samsung 990 Pro MZ-V9P4T0CW 4 TB M.2 NVMe 22x80 SSD

Satıcı: ERNPAZAR

41.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 41999.00
Samsung 990 Pro MZ-V9P4T0CW 4 TB M.2 NVMe 22x80 SSD

Satıcı: prote

42.319,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 42319.08
Samsung 990 Pro Heatsink 4TB 7450-6900MB SSD

Satıcı: prote | 68 yorum

44.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 44999.00
Samsung 990 PRO w/Heatsink MZ-V9P4T0CW 4TB 7450/6900MB/s PCIe NVMe M.2 SSD Disk 45.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 45099.00
Samsung 990 Pro 4Tb 22X80Mm Pcie Gen 4.0 X4 Nvme M.2 Soğutuculu Ssd

Satıcı: Prote

45.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 45999.00
Samsung 990 Pro 4Tb 22X80Mm Pcie Gen 4.0 X4 Nvme M.2 Soğutuculu Ssd

Satıcı: incehesap

46.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 46979.00
Samsung 990 Pro MZ-V9P4T0CW 4 TB M.2 NVMe 22x80 SSD

Satıcı: incehesap

47.123,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 47123.10
Samsung 990 PRO Sogutuculu 4TB MZ-V9P4T0CW 7450MB-6900MB/Sn PCIe 4.0 x4 NVME 2.0 M.2 SSD

Satıcı: incehesap

49.019,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 49019.00
Samsung 4Tb 990 Pro Mz-V9p4t0cw 7450- 6900Mb/S M2 Nvme Gen4 Disk Soğutuculu

Satıcı: ramazanmutlu

52.907,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 52907.20
Samsung 4TB 990 PRO with Heatsink Okuma 7450MB Yazma 6900MB PCIe Gen 4.0 x4 NVMe M.2 SSD (MZ-V9P4T0CW) 52.958,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 52968
Samsung 990 PRO MZ-V9P4T0CW 4TB 7450-6900MB/s M.2 SSD Sabit Disk Soğutuculu

Satıcı: Lowell Teknoloji

53.879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

14 53879.00
Samsung 990 Pro Mz-V9p4t0cw 4Tb (7450/6900Mb/S) M.2 2280 Pcıe 4.0 Nvme Ssd

Satıcı: Lowell Teknoloji

54.879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 54879.00
Samsung 990 PRO MZ-V9P4T0CW 4TB 7450-6900MB/s M.2 SSD Sabit Disk Soğutuculu

Satıcı: netsiparis

56.175,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

16 56175.17
Samsung Mz-v9p4t0cw, 990 Pro, 4tb, 7450/6900, Gen4, Nvme Pcıe M.2 2280, Ssd (soğutuculu) (türkiye Di

Satıcı: Teknoteg

61.227,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

17 61227.00

Samsung 990 Pro Soğutuculu SSD (4 TB) Fiyat Geçmişi

Samsung 990 Pro Soğutuculu SSD Ürün Ailesi

Samsung 990 Pro Soğutuculu SSD (4 TB) Temel Özellikleri

m.2
1.400 K IOPS
1.550 K IOPS
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
2.400 TBW
Aydınlatma Tipi:

Samsung 990 Pro Soğutuculu SSD (4 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 4 TB
• Sıralı Yazma 6900 MB/s
• Sıralı Okuma 7450 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 1.550 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 1.400 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 2.400 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

Samsung 990 Pro Soğutuculu SSD (4 TB) Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Abdullah Ç**** Profil Resmi

4 yorum

Abdullah Ç**** Ps5 İçin Aldım Kesinlikle Tavsiye Ederim.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.