Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
SanDisk SSD PLUS M.2 NVMe SSD 2 TB (M.2 2280, PCIe Gen 3.0, kolay kurulum, Western Digital Dashboard, 3 yıl garanti) Satıcı: Nethouse
12.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
1 13009
Sandisk Sdssda3n-2T00-G26 Ssd Plus 2 Tb 3200 Mb-3000 Mb/S M.2 Pcıe Gen 3.0 Nvme Ssd
Satıcı: BizdeBul
12.833,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 12833.10
SanDisk SDSSDA3N-2T00-G26 SSD PLUS 2 TB 3200 MB-3000 MB/s M.2 PCIe Gen 3.0 NVMe SSD Satıcı: bizdebul
12.989,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 12989.00
SanDisk SDSSDA3N-2T00-G26 SSD PLUS 2 TB 3200 MB-3000 MB/s M.2 PCIe Gen 3.0 NVMe SSD Satıcı: Nethouse
13.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 13499.00
SanDisk SSD PLUS 2TB M.2 NVMe PCIe Gen 3.0 3200MB/s Dahili SSD SDSSDA3N-2T00-G26 Satıcı: Nethouse
13.859,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 13859.01
SanDisk SSD PLUS 2TB SDSSDA3N-2T00-G26 3200MB-2500MB/s M.2 PCIe Gen 3.0 NVMe SSD Satıcı: Nethouse
13.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 13999.00
SanDisk SSD PLUS 2TB 3200MB-3000MB/s M.2 PCIe Gen 3.0 NVMe SSD SDSSDA3N-2T00-G26 Satıcı: Nethouse
14.174,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
7 14174.06
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ