Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: GpnTeknoloji
1.329,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 1339 SanDisk SSD PLUS 500GB 2400MB-1500MB/s M.2 PCIe Gen 3.0 NVMe SSD SDSSDA3N-500G-G26Satıcı: GpnTeknoloji
1.493,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 1493.66 SanDisk SSD Plus 500GB M.2 2280 PCIe Gen3 NVMe SSD 3.200 MB/s'ye kadar okuma hızıSatıcı: GpnTeknoloji
1.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
3 1499.00 Sandisk Ssd Plus 500Gb 2400Mb-1500Mb/S M.2 Pcıe Gen 3.0 Nvme Ssd Sdssda3n-500G-G26Satıcı: GpnTeknoloji
1.509,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
4 1509.00 SanDisk SSD PLUS 500GB 2400MB-1500MB/s M.2 PCIe Gen 3.0 NVMe SSD SDSSDA3N-500G-G26 1.484,01 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 1494.01 SanDisk SSD PLUS 500GB 2400MB-1500MB/s M.2 PCIe Gen 3.0 NVMe SSD SDSSDA3N-500G-G26Satıcı: GpnTeknoloji
1.529,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
6 1529.00 Sandisk Ssd Plus 500Gb M.2 Pcie Gen 3.0 Nvme Ssd Sdssda3N-500G-G26 SiyahSatıcı: GpnTeknoloji
1.529,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 1529.00 Sandisk SSD Plus Sdssda3N-500G-G26 500 GB 2400Mb-1500Mb/s M.2 PCIe Gen 3.0 NVMe SSDSatıcı: GpnTeknoloji
1.549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 1549.00 SanDisk Plus SDSSDA3N-500G-G26 PCI-Express 3.0 500 GB M.2 SSDSatıcı: Prote
1.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 1709 SanDisk Plus SDSSDA3N-500G-G26 PCI-Express 3.0 500 GB M.2 SSD 2.439,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
10 2449