Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
1.281,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
1 1281.85 Seagate Barracuda ST1000DM010 3.5" 1 TB 7200 RPM SATA 3 HDDSatıcı: efsteknoloji | 687 yorum
1.281,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
2 1281.85 Seagate Barracuda ST1000DM010 3.5" 1 TB 7200 RPM SATA 3 HDDSatıcı: FirstTeknoloji
1.343,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
3 1343.90 Seagate Barracuda ST1000DM010 1 TB 3.5" SATA 7200 RPM SATA 3 HDDSatıcı: EFS TEKNOLOJİ
1.338,75 TL + Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
4 1348.75 1TB SEAGATE BARRACUDA 7200RPM 64MB ST1000DM010Satıcı: baybekbilisim
1.385,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
5 1385.00 Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM 64MB Cache Sata 3 Sabit Disk ST1000DM010Satıcı: efsteknoloji | 2617 yorum
1.397,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
6 1397.00 Seagate Hard Disk 3.5 Inç 1 Tb 7200RPM 64MB Seagate Barracuda ST1000DM010Satıcı: NSEC | 2 yorum
1.428,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
7 1428.99 SEAGATE Barracuda ST1000DM010 1TB 64MB 7200Rpm 3.5" SATA 3.0 Harddisk 1.732,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
8 1732.30 Seagate Barracuda ST1000DM010 1TB 3.5" SATA3.0 7200RPM HardDiskSatıcı: onlinealisverisyap
1.894,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
9 1894.81 Seagate 1Tb Barracuda 3,5" 64Mb 7200Rp St1000dm010 Harddisk (Resmi Distribitor Urunu) 1.918,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
10 1918.27 Seagate BARRACUDA ST1000DM010 1TB 3.5 7200 RPM 64MB SATA-3Satıcı: onlinealisverisyap
1.937,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
11 1937.79 Seagate 3,5" 1Tb 7200Rpm Sata3 64Mb St1000dm010 1.964,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
12 1964.90 SEAGATE 3.5 1TB BARRACUDA ST1000DM010 7200 RPM 64MB SATA-3Satıcı: ZmTeknoloji
1.960,61 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
13 1970.61 Seagate BarraCuda 1TB Hard Disk (ST1000DM010)Satıcı: akelgüvenlik
1.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 1999.00 Seagate BARRACUDA ST1000DM010 1TB 3.5 7200 RPM 64MB SATA-3Satıcı: SMALLMAN
2.055,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
15 2055.56 Seagate 3,5" 1tb 64mb 7200 St1000dm010Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
2.076,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 2086 Seagate Barracuda 3.5 inç 1 TB 7200 RPM 156 MB/s Sata 3.0 HarddiskSatıcı: Ligorin
2.210,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 2210.46 1Tb Barracuda 3,5" 64Mb 7200Rp St1000Dm010 Harddisk Resmi Distribitör ÜrünüSatıcı: pazareyle
2.435,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
18 2445.37