Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ALEMDAĞTEKNOLOJİ
630,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
1 630.00 Seagate Barracuda ST500DM009 3.5" 500 GB 7200 RPM 32 MB SATA 3 NCQ HDDSatıcı: depoguvenlik
635,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
2 635.00 Seagate Barracuda 500GB 3.5" 7200RPM 32MB SATA 3.0 NCQ Sabit Disk ST500DM009Satıcı: DEPO GÜVENLİK VE OTOMASYON
689,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 689.00 Seagate Barracuda 500GB 7200RPM 3.5" 32MB Sata 3 Sabit Disk - ST500DM009Satıcı: Bestaguvenlik | 42 yorum
697,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
4 697.00 Seagate Barracuda ST500DM009 3.5" 500 GB 7200 RPM 32 MB SATA 3 NCQ HDDSatıcı: FirstTeknoloji | 477 yorum
700,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
5 700.00 500GB Seagate BarraCuda ST500DM009 32MB PC/DVR/CCTV 3.5 SATA2 Hard Drive -HDDSatıcı: DTS Teknoloji
784,54 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
6 794.54 500GB Seagate BarraCuda ST500DM009 32MB PC/DVR/CCTV 3.5 SATA2 Hard Drive -HDDSatıcı: DTS Teknoloji
895,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
7 895.31 500GB Seagate BarraCuda ST500DM009 32MB PC/DVR/CCTV 3.5 SATA2 Hard Drive -HDDSatıcı: DTS Teknoloji
895,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
8 895.31 Seagate Barracuda 500GB 3.5 ST500DM009 32MB 7200RPM SATA 6GBS HarddiskSatıcı: deltateknoshop
1.302,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 1302.92