Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Seagate Exos 7E10 HDD (8 TB) Fiyatları

Seagate Exos 7E10 ST8000NM017B 3.5" 8 TB 7200 RPM 256 MB SATA 3 HDD

Satıcı: onlinealisverisyap

15.448,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

1 15448.93
SEAGATE 8TB EXOS ST8000NM017B 256MB 7200RPM SATA-3 ENTERPRISE DİSK

Satıcı: onlinealisverisyap

15.502,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 15502.00
Seagate 8Tb Exos St8000nm017b 256Mb 7200Rpm Sata-3 Enterprıse Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

15.635,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 15635.90
Seagate 3.5" 8Tb Exos St8000nm017b 7200 Rpm 256Mb Sata-3 Nas Ve Güvenlik Diski

Satıcı: ramazanmutlu

15.725,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 15725.70
SEAGATE 8TB EXOS 7E10 SATA 3.0 7200 ST8000NM017B

Satıcı: onlinealisverisyap

15.952,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 15952.96
Seagate Exos 7E10 8 TB Dahili Sabit Disk HDD - 3,5 İnç 4Kn SAS 6 Gb/sn, 7200 RPM, İşletme, Veri Merkezi için 256 MB Önbellek ve 2M MTBF (ST8000NM002B)

Satıcı: onlinealisverisyap

16.104,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 16114.91
Seagate Exos 7E10 ST8000NM017B 3.5" 8 TB 7200 RPM 256 MB SATA 3 HDD

Satıcı: lowellteknoloji

16.430,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 16430.28
SEAGATE 8TB EXOS 7E10 SATA 3.0 7200 ST8000NM017B

Satıcı: LowellTeknoloji

16.787,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 16787.46
8 TB SEAGATE 3.5 EXOS SATA 7200RPM 256MB ST8000NM017B (RESMI DISTI GARANTILI)

Satıcı: Lowell Teknoloji

17.090,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 17090.43
Seagate Exos 3.5" 8tb 7200 ST8000NM017B

Satıcı: DEPO GÜVENLİK VE OTOMASYON | 2 yorum

17.159,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 17159.00
8 Tb Seagate 3.5 Exos Sata 7200RPM 256MB ST8000NM017B (Resmı Dıstı Garantılı)

Satıcı: onlinealisverisyap

17.160,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 17160.89
Seagate 8TB EXOS 7E10 SATA 3.0 7200 ST8000NM017B

Satıcı: Lowell Teknoloji

17.569,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 17569.00
SEAGATE 3.5" 8TB EXOS ST8000NM017B 7200 RPM 256MB SATA-3 NAS ve Güvenlik Diski

Satıcı: Hızlı Stok

24.781,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 24781.32

Seagate Exos 7E10 HDD (8 TB) Fiyat Geçmişi

Seagate Exos 7E10 HDD Ürün Ailesi

Seagate Exos 7E10 8 TB (ST8000NM017B) HDD 8 TB 15.448,93 TL
Seagate Exos 7E10 10 TB (ST10000NM017B) HDD 10 TB 21.714,19 TL

Seagate Exos 7E10 HDD (8 TB) Temel Özellikleri

Seagate Exos 7E10 HDD (8 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 256 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 716 g
• Renk Seçenekleri Gri

Seagate Exos 7E10 HDD (8 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.