Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Seagate Exos 7E10 HDD (10 TB) Fiyatları

Seagate Exos ST10000NM017B 10TB 7200RPM 256MB SATA Harddisk

Satıcı: ramazanmutlu

21.714,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 21714.19
Seagate Exos ST10000NM017B 10TB 7200RPM 256MB SATA Harddisk

Satıcı: Derin Bilişim

21.977,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 21977.01
Seagate Exos 3.5" 10TB 7200 ST10000NM017B

Satıcı: firstteknoloji

22.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 22000.00
Seagate 10Tb Exos St10000nm017b 7200 Rpm 256Mb Sata-3 Nas Ve Güvenlik Diski Distribütör Garantili

Satıcı: kasvabilişim

22.433,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 22433.40
Seagate Exos 10tb 7200rpm 256mb Sata3 St10000nm017b Nas Hdd

Satıcı: onlinealisverisyap

22.553,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 22553.16
SEAGATE 10TB EXOS X18 ST10000NM017B 256MB 7200RPM SATA-3 NAS VE GÜVENLİK DİSKİ

Satıcı: onlinealisverisyap

22.560,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 22560.00
Seagate 10Tb Exos St10000nm017b 7200 Rpm 256Mb Sata-3 Nas Ve Güvenlik Diski Distribütör Garantili

Satıcı: ramazanmutlu

22.596,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 22596.30
Seagate Exos 7E10 10 TB Dahili Sabit Disk HDD - 3,5 İnç 512e/4Kn SAS 6 Gb/sn, 7200 RPM, İşletme, Veri Merkezi için 256 MB Önbellek ve 2M MTBF (ST10000NM017B)

Satıcı: netsiparis

22.649,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 22659.2
Seagate Exos 10tb 7200rpm 256mb Sata3 St10000nm017b Nas Hdd

Satıcı: zmteknoloji

22.747,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 22747.89
SEAGATE 10TB EXOS X18 ST10000NM017B 256MB 7200RPM SATA-3 NAS VE GÜVENLİK DİSKİ

Satıcı: DFSBilgisayar

23.024,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 23024.32
Seagate 10TB Exos 7E10 256MB 7200Rpm (ST10000NM017B) Nas Diski 23.202,00 TL + 89,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 23212
Seagate EXOS 3.5" 10TB 7200 ST10000NM017B

Satıcı: netsiparis

23.591,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 23591.24
Seagate Exos 7E10 ST10000NM017B 10TB 7200RPM 256MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

25.079,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 25079.00
10 Tb Seagate 3.5 Exos Sata 7200RPM 256MB ST10000NM017B (5 Yıl Resmı Dıst Garantılı)

Satıcı: Dualpazar

26.606,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

14 26606.40
Seagate Exos 7E10 ST10000NM017B 10TB 7200RPM 256MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: Dualpazar

26.606,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 26606.40
10 TB SEAGATE 3.5 EXOS SATA 7200RPM 256MB ST10000NM017B (5 YIL RESMI DIST GARANTILI)

Satıcı: YEDİGÜN STORE

28.046,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

16 28046.91

Seagate Exos 7E10 HDD (10 TB) Fiyat Geçmişi

Seagate Exos 7E10 HDD Ürün Ailesi

Seagate Exos 7E10 8 TB (ST8000NM017B) HDD 8 TB 15.448,93 TL
Seagate Exos 7E10 10 TB (ST10000NM017B) HDD 10 TB 21.714,19 TL

Seagate Exos 7E10 HDD (10 TB) Temel Özellikleri

Seagate Exos 7E10 HDD (10 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 256 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 720 g
• Renk Seçenekleri Gri

Seagate Exos 7E10 HDD (10 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.