Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Seagate Exos M HDD (30 TB) Fiyatları

30 Tb Seagate 3.5 Exos Sata 512MB 7200RPM ST30000NM004K (5 Yıl Resmı Dıstı Garantılı)

Satıcı: OVY

62.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 62999.00
30 TB SEAGATE 3.5 EXOS SATA 512MB 7200RPM ST30000NM004K (5 YIL RESMI DISTI GARANTILI)

Satıcı: DFSBilgisayar

78.251,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 78251.01
Seagate Exos M St30000nm004k 30Tb 7200Rpm 512Mb 3.5" Sata Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

79.188,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 79188.60
30 Tb Seagate 3.5 Exos Sata 512Mb 7200Rpm St30000nm004k (5 Yıl Resmı Dıstı Garantılı)

Satıcı: Dfsbilgisayar

79.242,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 79242.00
Seagate Exos M 30TB Kurumsal Dahili Sabit Disk HDD - 3,5" 6GB/s SATA 7200RPM 2,5M MTBF (ST30000NM004K)

Satıcı: DFS Bilgisayar

79.375,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

5 79385.11
Seagate 30TB Exos 3,5 512MB 7200RPM (ST30000NM004K) NAS Diski 79.548,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 79558
30 TB SEAGATE 3.5 EXOS SATA 512MB 7200RPM ST30000NM004K (5 YIL RESMI DISTI GARANTILI)

Satıcı: DFSBilgisayar

79.612,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 79612.28
Seagate Exos M 30TB 7200RPM 512MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: DFS Bilgisayar

82.428,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 82428.00
30 Tb Seagate 3.5 Exos Sata 512mb 7200rpm St30000nm004k (5 Yıl Resmı Dıstı Garantılı)

Satıcı: Teknoteg

83.747,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

9 83747.60
30 TB SEAGATE 3.5 EXOS SATA 512MB 7200RPM ST30000NM004K (5 YIL RESMI DISTI GARANTILI)

Satıcı: YEDİGÜN STORE

84.122,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

10 84122.22
Seagate Exos M 30TB 7200RPM 512MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

85.629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 85629.00
30 TB SEAGATE 3.5 EXOS SATA 512MB 7200RPM ST30000NM004K (5 YIL RESMI DISTI GARANTILI)

Satıcı: MAESKO

87.906,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 87906.76
30 Tb Seagate 3.5 Exos Sata 512MB 7200RPM ST30000NM004K (5 Yıl Resmı Dıstı Garantılı) - HARD DİSK

Satıcı: MAESKO

92.711,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

13 92711.45
30 TB SEAGATE 3.5 EXOS SATA 512MB 7200RPM ST30000NM004K (5 YIL RESMI DISTI GARANTILI)

Satıcı: YEDİGÜN STORE

97.816,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

14 97816.53

Seagate Exos M HDD (30 TB) Fiyat Geçmişi

Seagate Exos M HDD Ürün Ailesi

Seagate Exos M HDD (30 TB) Temel Özellikleri

Seagate Exos M HDD (30 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 512 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 695 g
• Renk Seçenekleri Gri

Seagate Exos M HDD (30 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.