Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Seagate Exos M HDD (28 TB) Fiyatları

28 Tb Seagate 3.5 Exos Sata 512MB 7200RPM ST28000NM003K (5 Yıl Resmı Dıstı Garantılı)

Satıcı: OVY

58.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 58999.00
28 TB SEAGATE 3.5 EXOS SATA 512MB 7200RPM ST28000NM003K (5 YIL RESMI DISTI GARANTILI)

Satıcı: DFSBilgisayar

64.717,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 64717.23
Seagate Exos M St28000nm003k 28Tb 7200Rpm 512Mb 3.5" Sata Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

64.820,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 64820.10
28 Tb Seagate 3.5 Exos Sata 512Mb 7200Rpm St28000nm003k (5 Yıl Resmı Dıstı Garantılı)

Satıcı: Dfsbilgisayar

64.844,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 64844.90
Seagate 28TB Exos M 512MB 7200rpm (ST28000NM003K) NAS Diski 65.085,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 65095
Seagate 28 TB 3.5 EXOS SATA 512MB 7200RPM ST28000NM003K (5 YIL RESMI DISTI GARANTILI)

Satıcı: DFS Bilgisayar

67.452,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 67452.00
28 TB SEAGATE 3.5 EXOS SATA 512MB 7200RPM ST28000NM003K (5 YIL RESMI DISTI GARANTILI)

Satıcı: Lowell Teknoloji

68.819,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 68819.00
28 TB SEAGATE 3.5 EXOS SATA 512MB 7200RPM ST28000NM003K (5 YIL RESMI DISTI GARANTILI)

Satıcı: YEDİGÜN STORE

68.898,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 68898.00
Seagate 28 TB 3.5 EXOS SATA 512MB 7200RPM ST28000NM003K (5 YIL RESMI DISTI GARANTILI)

Satıcı: Lowell Teknoloji

70.089,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 70089.00
28 Tb Seagate 3.5 Exos Sata 512MB 7200RPM ST28000NM003K (5 Yıl Resmı Dıstı Garantılı) - HARD DİSK

Satıcı: MAESKO

75.887,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 75887.57
28 TB SEAGATE 3.5 EXOS SATA 512MB 7200RPM ST28000NM003K (5 YIL RESMI DISTI GARANTILI)

Satıcı: ACF Teknoloji

86.043,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 86043.00

Seagate Exos M HDD (28 TB) Fiyat Geçmişi

Seagate Exos M HDD Ürün Ailesi

Seagate Exos M HDD (28 TB) Temel Özellikleri

Seagate Exos M HDD (28 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 512 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 695 g
• Renk Seçenekleri Gri

Seagate Exos M HDD (28 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.