Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hema Bilişim
13.163,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
1 13163.98 Seagate Enterprise Exos 18 Tb 7200RPM 256MB ST18000NM000J Sata X18 512ESatıcı: QUEENCK | 5 yorum
13.066,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 13066.34 Seagate 18Tb Exos 7200Rpm 256Mb St18000Nm000J Sata X18 512ESatıcı: Arslan Bilgisayar
13.430,00 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 13440 Seagate Exos X18 ST18000NM000J 3.5" 18 TB 7200 RPM SATA 3 HDDSatıcı: teknostok
13.686,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
4 13686.14 Seagate Exos X18 ST18000NM000J 3.5" 18 TB 7200 RPM SATA 3 HDDSatıcı: DFSBilgisayar
13.920,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
5 13920.83 Seagate Exos X18 ST18000NM000J 3.5" 18 TB 7200 RPM SATA 3 HDDSatıcı: Uzmanlarpc
14.561,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
6 14561.01 Seagate Exos 3.5 18Tb 7200 512E4kn St18000nm000j 16.833,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
7 16833.93 Seagate 18 Tb Seagate 3.5 Exos Sata X18 512E 7200RPM 256MB ST18000NM000J (Resmı Dıst Garantılı)Satıcı: Bypazar
31.556,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
8 31556.00