Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: DFS Bilgisayar
11.307,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
1 11307.60 Seagate Exos X18 512e/4Kn ST16000NM000J 3.5" 16 TB 7200 RPM 256 MB SATA 3 HDDSatıcı: DFSBilgisayar
11.733,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 11733.12 Seagate Exos X18 ST16000NM000J 3.5" 16 TB 7200 RPM 256 MB SATA 3 HDDSatıcı: Teknobiyotik
11.739,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 11739.84 Seagate Exos ST16000nm000J 3.5'' 16 TB 256 MB 7200 RPM Sata 3 HDD Hard DiskSatıcı: GarajOnline
12.240,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 12240.75 Seagate Exos X18 512E/4Kn St16000nm000j 3.5" 16 Tb 7200 Rpm 256 Mb Sata 3 HddSatıcı: Dfsbilgisayar
12.415,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
5 12415.09 Seagate Exos X18 ST16000NM000J 3.5" 16 TB 7200 RPM 256 MB SATA 3 HDDSatıcı: DFSBilgisayar
12.580,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
6 12580.14 Seagate Exos X18 3.5'' 16 Tb 7200 Rpm ST16000NM000J (ST16000NM000J)Satıcı: Dfs Bilgisayar
12.768,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
7 12768.84 SEAGATE 3.5 16TB EXOS ST16000NM000J 7200 RPM 256MB SATA-3 NAS ve Güvenlik DiskiSatıcı: onlinealisverisyap
13.395,00 TL + Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
8 13405 Seagate 3.5" 16TB Exos ST16000NM000J 7200 Rpm 256MB Sata-3 Nas ve Güvenlik DiskiSatıcı: ZmTeknoloji
14.786,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
9 14786.98 Seagate Exos X18 512e/4Kn ST16000NM000J 3.5" 16 TB 7200 RPM 256 MB SATA 3 HDDSatıcı: onlinealisverisyap
15.171,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
10 15171.63 16 Tb Seagate 3.5 Exos Sata X18 512E 7200Rpm 256Mb St16000nm001j (Resmı Dıst Garantılı)Satıcı: BİLİŞİMSE
15.871,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
11 15871.60